Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Doctor Kett PRO Health 🌱
Додано 06 січ 2025

Doctor Kett PRO Health 🌱

@doctor_kett
Кількість підписників: 944
Фото: 1,340
Відео: 49
Посилання: 421
Опис:
Системний підхід до складних станів 🧬 🔬 Клінічні розбори 📋 Протоколи відновлення 🎙 Авторські подкасти про ШКТ, АІЗ та гормони 🧠 Інтегративна медицина без хаосу Для дорослих рішень ✨ Instagram 👇 https://www.instagram.com/doctor_kett/
Джерело

Doctor Kett PRO Health 🌱 | Мені 36 років і в мене їб@нуло давлєніє! 😂І знаєте, це було реально ст...

Логотип телеграм спільноти - Doctor Kett PRO Health Doctor Kett PRO Health 🌱 @doctor_kett
194 Охват/переглядів 2026-01-13 11:28 Повідомлення №1021
Мені 36 років і в мене їб@нуло давлєніє! 😂І знаєте, це було реально страшно — усвідомити, що в мене підвищений тиск.142/90 при моїй нормі 110/70.Але зараз я розкажу, що я зрозуміла і як це виправила.Останні місяці я дуже напружена.Життя більше не йде по старих шаблонах,по-новому — поки що ніхера не виходить,і як результат — я в адському стресі.Раніше напругу можна було зняти, опрокинувши пару бокальчиків просекко.А якщо вже зовсім важко — то й бутилку.Але зараз це не мій вибір.І я точно знаю — це було одне з моїх найкращих рішень.Так от.Напруга нікуди не зникла.Вона є, давить, розʼїдає тіло і розум.А виходу немає.І, звісно, тиск росте.Саме тому серцево-судинні захворювання — причина №1 смертності у світі.Що зробила я?Я пішла не в заперечення, а в глибокий аналіз.Я реально усвідомила:багато хронічних станів — це сигнал, що так, як ми живемо і реагуємо, більше не працює.І мій тиск був не ворогом.Він був сигналом.Я зробила експеримент.Я міряла тиск, змінюючи свій стан, поки він не став нормальним.І знаєте, що цікаво?Коли в тілі настав максимальний похуй,тиск впав до 116/75.Ми реально можемо керувати своїм станом.Думками.Реакціями.І робити вибір не тільки з голови, а з тіла.Я дуже багато працюю над собою.Це займає години щодня.Але саме так я керую своїм життям —а не тривога, страх і напруга.Тому в своїй практиці я не обмежуюсь таблетками і харчуванням.Я глибоко працюю з мисленням людини.Бо тільки так можна реально змінити стан і самопочуття.Кожен день ставте собі питання:якою людиною я хочу бути?Тоді вам не доведеться страждати, змінюючи себе.Як вам такий інсайт?Відгукується?