Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Doc_endocrinologist
Додано 14 лип 2024

Doc_endocrinologist

@doc_endocrinolog
Кількість підписників: 6 694
Фото: 301
Відео: 233
Посилання: 258
Опис:
БІОХАКІНГ НА МКСИМАЛКАХ 💉💊
Джерело

Doc_endocrinologist | В продовження теми сорбентів, яку я вчора підняв, прилетіло цікаве пит...

Логотип телеграм спільноти - Doc_endocrinologist Doc_endocrinologist @doc_endocrinolog
3 020 Охват/переглядів 2025-10-17 14:24 Повідомлення №750
В продовження теми сорбентів, яку я вчора підняв, прилетіло цікаве питання від підписника, відповідь на яке хочу опублікувати тут, можливо комусь знадобиться"Чи можна приймати ентеросгель або полісорб тривалий час без шкоди для мікробіому?"Думаю, насамперед потрібно визначитися, що саме мається на увазі під словом «тривало». Якщо йдеться про 1 місяць, то, очевидно, жодної навіть гіпотетичної шкоди не буде.А от якщо ми говоримо про 3–6 місяців або подібні терміни, то можна поміркувати про потенційний дефіцит деяких вітамінів.На мій погляд, це не є катастрофою, оскільки дефіцит вітамінів легко компенсувати, а якщо людина вже взялася за тривалий курс сорбентів, то, ймовірно, для цього були вагомі причини.Щодо ентеросгелю, маємо дослідження тривалістю понад 8 тижнів, де у людей із синдромом подразненого кишечника спостерігалося покращення симптоматики, і жодних побічних ефектів не виявлено.Я особисто зазвичай не рекомендую приймати сорбенти довше, ніж 4–6 тижнів, тому що зазвичай цього цілком достатньо для вирішення поставлених завдань. Однак, вважаю, що подовжити курс удвічі було б не шкідливо, особливо якщо людина почувається краще на такій терапії.