Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Добровольчик
Додано 02 лют 2022

Добровольчик

@dobrovolchik
Кількість підписників: 1 511
Фото: 321
Відео: 6
Посилання: 35
Опис:
Ламповий бложик на випадок ядерної війни
Джерело

Добровольчик | У фб подруги Oksana Bailo побачила цей короткий уривок з інтерв’ю тьом...

Логотип телеграм спільноти - Добровольчик Добровольчик @dobrovolchik
999 Охват/переглядів 2023-05-25 04:28 Повідомлення №572
У фб подруги Oksana Bailo побачила цей короткий уривок з інтерв’ю тьоми лєбєдєва. І мене вкурвило до неба - дивіться нижче цього тексту відео⬇️⬇️⬇️Там він каже що Одеса «рське горад», де «нікакіх укрАїнцев канєшна нікагда нє било». Я розумію, що його одеські кенти не водили тьомощку на екскурсії на старовинне козацьке кладовище, їм було не до того, вони всі разом були зайняті більш цікавими для них справами. Але то таке.Чому я взагалі коментую цю тему. Раніше писала в тг, що автором лого Одеси як раз і є студія лєбєдєва. Отой якорьок, який пхають на весь одеський мерч і не тільки. Але на поточний момент презентація цим лого українського міста (ЯКЕ ДОВЕЛО ВСІМ, що воно українське ще у травні 2014) - це якийсь дурний тон. Причому слово «дурний» тут не лише в контексті правил поведінки, а в буквальному сенсі.І пішло поїхало. Полізло фонтаном. Бо принциповість та мімікрія деяких людей закінчується там, де починається «українське питання». Виявляється, що, неможливо прибрати те лого бо от бач закордоном до нього щось там люди приносять квіти. А чого не можна? Звільняти захоплені міста та села від окупації можна, а провести відкритий конкурс серед українських фахівців без трупних плям на репутації на створення нового лого не можна? Не всьо так однозначно? А чому? А що саме вам неоднозначно?Про свіжий і давній українофобський анамнез лєбєдєва неодноразово писала, а не так давно був пост в телеграмі. Чому Одесу як бренд має презентувати якорьок накаляканий рснй, яка фоткалась на тлі окупованої Запорізької АЕС? Я не бачу жодних переконливих причин, так само як і переконливих пояснень від уповноважених осіб з міської влади. Пацани, не треба вмикати аргументацію з серії «сам дурень», цей кінь так не ходить, тому що головне питання все одно буде «що по лєбєдєву?». Бо цей якір в такому разі виглядає як балалайка.