Статистика telegram каналу - @dobrovolchik

Добровольчик

Subscribers: 1977
Photos: 321  Videos: 6  Links: 35 
Ламповий бложик на випадок ядерної війни
2022-02-02

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Боже! Як я ору (тицьнути на скрін)
Реально, я написала текст, але вагалась чи буду його публікувати. Але побачила пост френдеси з підслуханою цитатою когось з представників мерії, мовою оригіналу "Пришлось сдвинуть начало мероприятия,чтобы обмануть этих придурков".
І вирішила, я таки напишу.

Мало не щороку в цей день я пишу текст про Одесу. Спогадами принесло старий допис, до якого мені майже немає чого додати, ну може якісь поправки на повномасштабне вторгнення. Тому що той допис був написаний раніше.

Цьогоріч хотіла свідомо промовчати, оскільки навʼязло на зубах смолою оте святкування фейкового «дня народження», яке нам напихували творці хйні під назвою «Адєса - рскій горад». Хто тільки не таскав в роті цю єрєсь, навіть колись одна ватниця в потязі Одеса - Костянтинівка почала мені запекло доводити, що моє місто це «горад». Я спитала її тоді, якими такими рскімі були Рішельє, Ланжерон або Маразлі, наприклад. Вона заткнулась і мовчала до кінцевого пункту.

Але не виходить нічого не сказати, бо надто красномовне видовище відбулось в Одесі. В одному місці, в один і той самий час на Думській площі опинилось дві Одеси. Один бік - це збіговисько на чолі з «лудшым мэром», з килимками на сходах, квітами і жовто/червоно/білими флагамі (саме флагамі, а не прапорами) та зі всім казино, блек джеком і шльондрами.

Інший бік - люди, які вийшли на заклик Katherine Nozhevnikova. Яких заколібало до синіх чортів бачити дерибан коштів на тендерах, що могли бути витрачені на дрони, турнікети та інші, потрібні ще на позавчора, необхідні речі для ЗСУ (і це ж не одеський ексклюзив, бачу публікації з космічними сумами на херню постійно з різних міст).
І якщо і в попередні роки перші виглядали огидно, то зараз, на тлі других - виглядають максимально конченими сцикливими потворами.
Я вже бачила деякі заголовки в деяких помийках, де написали про «штурм мерії» медійні мндвшки (я не знаю, може вони лайном обмазуються за їжу, а може просто по життю мразі).

Вимога других проста - в першу чергу витрати на ЗСУ, а не на ремонти судів, вартістю у мільйони. Суд - це лише один з прикладів.
(скільки я бувала в одеських судах, щось жодного разу не зустрічала будівлю, яка б виглядала непридатною без ремонту, це скоріше якусь лікарню зайву поза чергою не ремонтуватимуть, а ці бубочки в мантіях сидять в комфорті, навіть не сумнівайтесь).

Вчора на мій допис відгукнулись люди, які накидали велику частину грошей на придбання важливої техніки для одного з підрозділів УДА. І таких зборів сотні. І від них залежить чи повернеться додому чийсь чоловік, друг, батько, брат, син. І кожен закритий збір - це зусилля і час. Спитайте у знайомих волонтерів, скільки таких випадків, коли поки збирали, вже немає до кого передавати, бо люди загинули.
Чесно, я не знаю нормального способу впливати на істот, які не можуть не красти. Вони ж в буквальному сенсі трупи жеруть, вибачте за таке порівняння, але іншого в голову не приходить.

Так от. Про Одесу. Мені немає чого додати до того, що я вже колись написала. Ну окрім того, що це місто вільних українців, де б вони не народилися. А ті, хто мріє, що Одеса повторить долю ордло, то не одесити. Це просто викидні, які імітують живих людей.

P.S. Одесі не 220+ років. А 600+. Забембали.
Прям приніс заяву через хвилю непорозуміння. Скільки тих хвиль було, під назвою «ткаченко має піти нхй», але ніякі непорозуміння йому не заважали і далі творити херню. Тут щось інше відбулося, просто градус обурення став дуже небезпечним. Бо люди у нас канєшно наївні, але ж йоханийбабай, якось цей кубік рубіка чим далі складається, тим більше вкурвлює своєю палітрою. Рішення про відставку приймав не ткаченко - це очевидно (ну це моя особиста думка, що не претендує на абсолютну істину).
Бентежить інше, як завжди - хто натомість? Бо бачте, кадрова політика Петра Олексійовича багатьом сильно не подобалась (мабуть кадрова хуїтика Володимира Санича зараз подобається болєє лучше). Так ось цікаво (і страшно, що вже там приховувати) - хто натомість? Бо ці владні повноважці як ніхто майстерні у доведенні аксіоми Ескобара.
У мене кожен тиждень буває хіт парад найчастіше написаних мною коментарів під різними дописами на актуальні теми. Цього тижня в топі були коментарі:
«Це якийсь пздц»
«Оце там в голові насрано»
«Який еталонний гндн»
Діти швидко вчаться хто насправді йбні пдрси
Якщо ви не знали як виглядає кончена нарцисична поєбєнь, хвора на психічний розлад, то ось.
Новий срач. А люди, з яких цей срач починається одні і ті ж (нікада такого не було і от знову). Але хочу сказати тим, хто один раз впрягся за токсичну чєпуху, яку витворяють деякі медійні діячі (я б сказала надто медійні і надто агресивні), прикриваючи цю токсичність високими словами про жертовність на війні - вам ще неодноразово доведеться пояснювати аудиторії що ви не верблюд. Бо в деяких випадках буває що процес пробиття дна у ваших підзахисних стрімкий і невпинний.
Найкраща характеристика деяких розлогих дописів на тему… та власне на будь-яку тему, наприклад про необхідність примусу дивитись фільми в кіно без українського дубляжу.
Сергій Марченко сказав краще за мене. Бачила в стрічці зневажливі дописи щодо того, що от бачите, хабарник розмовляє українською мовою. Не знаю, чи деякі дописувачі, які маніпулюють цією темою, усвідомлюють як огидно вони виглядають, може просто виправдовують свою власну заскорузлість і намагаються таким чином зупинити процес маргіналізації російської мови, який рухається невпинно чи що там у них в головах.

«Побачив у стрічці кілька фоток затриманого на хабарі голови Тернопільської Облради.

В мене склалося враження, що деякі ЗМІ спеціально шукають для публікації фото персонажа у вишиванці, щоб потоптатися по патріотах. Ось, подивіться на цих патріотів: у вишиванках крадуть так само! - як би натякає Українська правда цією публікацією у Твітер.

Для чого ви це робите? Михайло #Головко не ходить щодня у вишиванках. Він ходить у костюмі. То для чого ви вишукуєте саме фото у вишиванці. Щоб довести що? Що не такий вже й поганий Рєзніченко чи тіпи з Міноборони, які вишиванки не носять, бо у вишиванках теж крадуть?

Дискредитація всього українського - головна ціль російської пропаганди. Все російське телебачення, блогери і воєнкори з трусів вистрибують, аби тільки принизити Україну і українців за національною ознакою. То для чого ви їм допомагаєте?

Михайло Головко в першу чергу звинувачується в хабарництві. Ні мова спілкування, ні політичні погляди не мають до цього ніякого відношення.

Не забуваємо, що завдяки людям у вишиванках ця держава відбулася. Завдяки людям у вишиванках, відбулося два Майдани, які відірвали нас від московії остаточно. Люди у вишиванках першими пішли добровольцями на фронт. Мабуть, у всіх волонтерів, які допомагають армії, є вишиванки. Тому коли хтось намагається зганьбити вишиванку корупцією окремих персонажів, пам'ятайте: від вишиванки бруд відпаде, а від вас - ні» (с)
Ну власне пишуть що двіж ЙР всьо. В принципі, я б дуже сильно здивувалась, якби…. Дуже схоже на ті відео де собачка їбе подушечку.
Оцю гидоту я впіймала у себе в інстаграмі в коментарях. Розганяють системно херню. Лише одне прохання - не підхоплюйте ці гельмінті яйця і не ведіться. Коментар цей я звісно видалила мовчки без відповіді.
Музей цікавої науки в Одесі, в якому я так і не була, чомусь весь час відкладала на потім.
Було - стало.
Фото взяла у Жанна Шарапова.
Буквально напередодні писала в коментарях у доброї знайомої, яка вибачалась в пості за те, що виклала враження від поїздки до інституту Таїровських вин. Мовляв в такі часи це мабуть недоречно.
А я вважаю що доречно. Особливо саме в такі часи. Відвідати те, що давно хотілося та відкладалося на потім. Тому що цього «потім» потім може і не бути бо ЙР трощить все гарне, до чого може дотягнутись своїми трупними кінцівками.
Не відкладайте. Робіть зараз. Як же це все боляче нестерпно.
Щось я не вивожу останні дні цих подій і цих срачів. Подекуди здається, що ті кого ти знав так давно остаточно і незворотньо їбанулись вхлам. В той самий час Одеса (яку на думку канонічних святих «мало обстрілюють». Спойлер - в рот вам ноги).
Це квартал поруч з обласною адміністрацію. Ось і Мак вʼєбало, памʼятаю у мене в коментарях були такі вкурвлені що хтось там в черзі стояв за картоплею фрі, ну конкретно в цьому МакДональдсі сьогодні черг точно не буде. Це вулиця з великим трафіком, вона зʼєднує два великих райони - центр і Фонтан.
Немає безпечного міста в Україні. І дуже бісять муділи, які чіпляються за пушкінів і всі маркери рускова міра, бо бач не буде куди водити екскурсію. А кого ви блядь зібрались водити? Туристів з рашки, які без пушкіна жерти не зможуть ваш йобаний форшмак? Кого?
Це ж не вчора раптом, не тиждень тому. Вже роками одне і теж. Роками колективна «зимова вишня».
Вигулькують якісь святі затрахи, зі справжніми регаліями, ну і вигаданими також - для аудиторії чаєчок. Вони повчають українців як їм проживати травму втрати, руйнування власного всесвіту, смерть близьких, окупацію своєї землі, нелюдські душевні рани, які ніколи не загояться.

Колись був срач про Париж, де військового мало не зжерли білі пальтішки.

Це явище триває і досі. І мені колись давно писали про «расчєловєчіваніє врага - єто очінь плохо»

(ну не знаю, зато у мене хоча б не було рефлексій на тему що всю цю херню могли робити люди, а не якісь істоти, які лише віддалено їх нагадують, мені з моїм розлюдненням дуже комфортно, оскільки я знаю, що мене саму там розлюднили ще років 300 тому).

Це святе місце ніколи не буде пустим. Бо завжди знайдуться обригані білі пальта, які знають як правильно треба проявляти «людяність» і лізуть зі своїми порадами до тих, хто останні дні ледь знаходить повітря для дихання і не має сну від чергового усвідомлення того лиха, яке вкотре принесла сюди орда.

Я вам теж дам парочку непроханих порад, бо це як раз у вашому стилі - проповіді, нхй нікому не потрібні.
У вашому конкретному випадку можна зробити наступне.
1. Завалити свої їб@ла і відʼїбатись від українців - це і буде прояв вашої людяності.
2. Виперіть вже ригачку з власних білих пальт. Бо смердить. Ваші маніпуляції смердять. А з українцями як раз все нормально.
Дякую. Хейтспіч закінчила. Дублюю цей допис тут, на випадок банів та скарг в фб.
Я б навіть скинулась йому на путівку в Єгипет, саме на той пляжик
Неймовірно рве серце. Жодні прокляття словами не в силах передати відчуття, які заважають дихати. Вкотре вражають наші люди, які намагаються врятувати всі живі душі посеред цього жахливого лиха. Це так боляче, просто нестерпно. Жила собі країна, про яку ми самі багато чого не розуміли. Але боже, чому такою ціною приходить це розуміння? Окремо доставляють ті, хто пропонує не рятувати тварин. То ви не про когось, то ви свій морок навиворіт демонструєте🤦
Тим часом в Одесі не можуть без сарказму
Все ніяк не могла впорядкувати слів щодо нового призначення на посаду голови ОВА Одеської області. Якось так виходить, що всі призначення на ключові посади у нас відбуваються на 95% (це я ще оптимістично), чітко за принципом аксіоми Ескобара.
Ті рідкісні виключення коли нормальному призначенню вдалося пропєтлять поміж краплями золотого дощу з одного відомого (який вже задрав вкрай) офісу, лише підтверджують правило.

Просто пост фіксація нового призначення в Одеську область, за яке довгий час йшли торги як на базарі. І наторгували Олега Кіпера. Ще декілька тижнів тому це ім’я зʼявилось в якості кандидата на посаду і я пішла в Гугл щоб вчергове ох@їти.
Нижче приведу цитату Анатолий Бойко:

«Володимир Зеленський сьогодні ОСОБИСТО представив в якості очільника Одеської області Олега Кіпера, який за часів Яника був заступником начальника Головного слідчого управління ГПУ, куди його призначив тодішній генпрокурор Віктор Пшонка, чия дружина, за даними журналістів «Схем» досі має російський паспорт і який за період з 24.02.2022 вже !двічі! їздив у відпустку за кордон» (с) - нагадати вам чия дружина мала російський паспорт і чим закінчилось те призначення?

От немає навіть бажання поемоціонувати.
Як пороблено.
А може я помиляюсь і Кіпер очінь хороша людина і може мені навіть доведеться брати свої слова назад? Нє, ну раптом?
В Буквах там знатні тролі однозначно
У фб подруги Oksana Bailo побачила цей короткий уривок з інтерв’ю тьоми лєбєдєва. І мене вкурвило до неба - дивіться нижче цього тексту відео⬇️⬇️⬇️
Там він каже що Одеса «рське горад», де «нікакіх укрАїнцев канєшна нікагда нє било». Я розумію, що його одеські кенти не водили тьомощку на екскурсії на старовинне козацьке кладовище, їм було не до того, вони всі разом були зайняті більш цікавими для них справами. Але то таке.
Чому я взагалі коментую цю тему. Раніше писала в тг, що автором лого Одеси як раз і є студія лєбєдєва. Отой якорьок, який пхають на весь одеський мерч і не тільки. Але на поточний момент презентація цим лого українського міста (ЯКЕ ДОВЕЛО ВСІМ, що воно українське ще у травні 2014) - це якийсь дурний тон. Причому слово «дурний» тут не лише в контексті правил поведінки, а в буквальному сенсі.
І пішло поїхало. Полізло фонтаном. Бо принциповість та мімікрія деяких людей закінчується там, де починається «українське питання». Виявляється, що, неможливо прибрати те лого бо от бач закордоном до нього щось там люди приносять квіти. А чого не можна? Звільняти захоплені міста та села від окупації можна, а провести відкритий конкурс серед українських фахівців без трупних плям на репутації на створення нового лого не можна? Не всьо так однозначно? А чому? А що саме вам неоднозначно?

Про свіжий і давній українофобський анамнез лєбєдєва неодноразово писала, а не так давно був пост в телеграмі. Чому Одесу як бренд має презентувати якорьок накаляканий рснй, яка фоткалась на тлі окупованої Запорізької АЕС? Я не бачу жодних переконливих причин, так само як і переконливих пояснень від уповноважених осіб з міської влади. Пацани, не треба вмикати аргументацію з серії «сам дурень», цей кінь так не ходить, тому що головне питання все одно буде «що по лєбєдєву?». Бо цей якір в такому разі виглядає як балалайка.