Джерело
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Іващенко винен мені каністру бензину. Я не жартую :)Учора мені повідом...
338 Охват/переглядів
2025-09-01 14:28
Повідомлення №1004
Іващенко винен мені каністру бензину. Я не жартую :)Учора мені повідомили про засідання комісії з питань ЖКГ і розгляд кейсу Водоканалу та Теплоенерго. Старт о 10:00. Я у відрядженні, все скасовую, їду. І вже у дорозі отримую сигнал: «через вас» засідання або скасовується, або переноситься. Питаю: на кілька годин пізніше? — ок. Відповідь: на невизначений термін.Начальники Водоканалу, Теплоенерго та сам Іващенко дізналися, що я приїду на комісію, — і пішли в «кущі». Але неможливо третій рік поспіль залишати людей у ситуації один на один з проблемами. Полтава без води і завонюється, провалля скрізь. Ніякі одноразові дотації не врятують. Є лише одна фопмула. Аудит → нова стратегія розвитку (strategic roadmap) через M&A/консолідацію Водоканалу і ПТЕ → передача в місто → зменшення тарифів та OPEX → диверсифікація джерел енергопостачання → нова бізнес-модель → залучення інвестицій (CAPEX, blended finance) → створення наглядової ради → антикорупційна гігієна на 100% (compliance & risk management) → модернізація генерації та мереж (infrastructure upgrade, CAPEX planning) → нова клієнтоорієнтована політика. Це не складно. Збирайте спільну сесію облради і міськради — і давайте робити стратегічне рішення: врятуємо людей від смороду фекалій і дефіциту води, а також від космічних тарифів, що відірвані від реальності.Робіть або — ідіть нах@й усі!