Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Додано 14 лип 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Кількість підписників: 453
Фото: 735
Відео: 300
Посилання: 297
Опис:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Джерело

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Іващенко винен мені каністру бензину. Я не жартую :)Учора мені повідом...

Логотип телеграм спільноти - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
338 Охват/переглядів 2025-09-01 14:28 Повідомлення №1004
Іващенко винен мені каністру бензину. Я не жартую :)Учора мені повідомили про засідання комісії з питань ЖКГ і розгляд кейсу Водоканалу та Теплоенерго. Старт о 10:00. Я у відрядженні, все скасовую, їду. І вже у дорозі отримую сигнал: «через вас» засідання або скасовується, або переноситься. Питаю: на кілька годин пізніше? — ок. Відповідь: на невизначений термін.Начальники Водоканалу, Теплоенерго та сам Іващенко дізналися, що я приїду на комісію, — і пішли в «кущі». Але неможливо третій рік поспіль залишати людей у ситуації один на один з проблемами. Полтава без води і завонюється, провалля скрізь. Ніякі одноразові дотації не врятують. Є лише одна фопмула. Аудит нова стратегія розвитку (strategic roadmap) через M&A/консолідацію Водоканалу і ПТЕ → передача в містозменшення тарифів та OPEXдиверсифікація джерел енергопостачаннянова бізнес-модель залучення інвестицій (CAPEX, blended finance)створення наглядової ради антикорупційна гігієна на 100% (compliance & risk management)модернізація генерації та мереж (infrastructure upgrade, CAPEX planning)нова клієнтоорієнтована політика. Це не складно. Збирайте спільну сесію облради і міськради — і давайте робити стратегічне рішення: врятуємо людей від смороду фекалій і дефіциту води, а також від космічних тарифів, що відірвані від реальності.Робіть або — ідіть нах@й усі!