Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Добре пиво
Додано 14 лип 2024

Добре пиво

@dobre_piwo
Кількість підписників: 5 062
Фото: 2,150
Відео: 21
Посилання: 1,350
Опис:
Ваш провідник у світі пінного та хмільного. Подяки, побажання, пропозиції, зауваження - @piwalex
Джерело

Добре пиво | Weissmuller HefeweissbierЄмність - 0,5 лМіцність - 5,3 %Щільність - н/...

Логотип телеграм спільноти - Добре пиво Добре пиво @dobre_piwo
2 240 Охват/переглядів 2025-07-23 15:00 Повідомлення №2551
Weissmuller HefeweissbierЄмність - 0,5 лМіцність - 5,3 %Щільність - н/дКраїна походження - Німеччина 🇩🇪Пивоварня - MC WieningerЦіна - ~120₴Приємний і ніжний аромат пшеничного елю — повністю передає гаму тих запахів, які очікуються від нефільтрованого баварського "білого пива". Найбільше відчувається бананово-трохи-фруктовий, за ний пряний аромат, а потім вже білий хліб. Піна середнього розміру і калібру, не надто стійка, але залишилася плівкою. Пиво досить прозоре попри нефільтрованість. Газу видно мало 🧐Смак м'який, пряно-фруктово-солодовий — і жоден із компонентів не виступає, утворюється такий собі правильний рівносторонній трикутник. Теж є характерна пшенична кислинка, але і вона не надмірна, а якраз. Особливих присмаків, окрім основних, немає. Післясмак тривалий, солодово-пряний 😏Це дійсно м'який і округлий ель. Недаремно називається "weissmuller" — "білий мельник", бо "біле пиво" у них вдається — #добре_пиво 👍🏻#ель #світле #нефільтроване #пшеничне #Німеччина #подарунок© Добре пиво