Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Згадалось: якось, коли я був в класі восьмому, напевне, я прокинувся з...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
807 Охват/переглядів 2026-03-09 15:05 Повідомлення №15729
Згадалось: якось, коли я був в класі восьмому, напевне, я прокинувся зранку, взяв рюкзак, склав туди зошити, книжки і пішов до школи. День був дуже сонячно-весняний. Я йшов, якось вмотивовано, радісно, навіть трішки був щасливий, бо це були ці перші дні без снігу. Починалась весна. І в один момент, коли я вже майже вийшов з двору нашого житлового масиву зі мною порівнявся мій знайомий і питає: "Куди йдеш?". Ну я довго не думаючи відповідаю: "В школу". А він починає з мене сміятись і каже: "Так яка школа, нині ж субота!", а я довго не думаючи кажу: "Так ми вчимось по суботах". І тут він офігів. Ще б пак, людина яка і в будні дні прогулювала школу дізнається шо є школи, які вчаться ще й по суботах. Звичайно, що це не був повний навчальний день, а лише чотири уроки, але так, друзі, я вчився в гімназії, в якій певний час субота - це був навчальний день. Власне до чого це я веду... Того знайомго давно вже немає, бо наркотики вкоротили його буремне і швидке життя, але я буду завжди памʼятати, як він хотів посміятись з того що я сплутав дні і йду до школи, а я гордо сказав "Ми вчимось в суботу!". Хоча, якшо признатись отак чесно-чесно, я дуже йому заздрив, от шо він такий крутий, може прогулювати школу, гуляти коли хоче. Але шо я можу сказати, я був малий і дурний і не вмів чітко розрізняти де добре, а де погано. Але школу я не прогулював.