Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Додано 25 жов 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Кількість підписників: 4 218
Фото: 7,660
Відео: 456
Посилання: 5,230
Опис:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Джерело

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Знаєте чому ми маємо повне моральне право «тягнути прикол» з ОАЕ і з т...

Логотип телеграм спільноти - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
835 Охват/переглядів 2026-03-01 00:45 Повідомлення №15683
Знаєте чому ми маємо повне моральне право «тягнути прикол» з ОАЕ і з того шо шахед влупив в якийсь готель? Ні, не тому що в нас в країні це відбувається мало не щодня і ми вже звикли, адаптувались до того. Не тому, що наша психіка вже як стальна рельса, бо: «Шахед? Добре шо не Кинжал!», «Кинжал? Добре шо не Орєшнік!», «Орєшнік? Ніфіга собі, Орєшнік!». Чотири роки терору з боку, так званих лаптєногих сусідів адаптували нас до найгірших сценаріїв, змусили міняти свій ритм життя, плани, події - все що раніше здавалось буденністю змінилось. Терор, який забрав життя тисяч цивільних, бо цивільні і уявити не могли, що балалайкофіли настільки ниці і підступні, що будуть гатити по житлових будинках, лікарнях, складах, пологових будинках, торгівельних центрах, вокзалах, поштах і іншій ЦИВІЛЬНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ. Ми мало не щодня доказуємо світу те що в нас відбувається! Ви вдумайтесь - ми мусимо доказувати те, що в нас війна, те що гине цивільна частина населення від іранських безпілотників! Доказуєм, показуєм, отримуємо стурбованість і занепокоєння. Заичайно, я не буду применшувати допомогу від партнерів, адже якби не вона то дітько лисий його знає як би воно було.Отож, повернемось до питання - чому ми маємо повне моральне право «тягнути прикола»? Бо в той час, коли наші військові чотири роки зубами вигризають по сантиметру нашу землю в ворога, в той час коли мало не щодня в нас тривога, і шахеди летять не по 1-2 штуки, а сотнями, в той час коли є дестяки тисяч зафіксованих військових злочинів проти нашої країни і наших людей - світ не висвітлює це в повній мірі, щоб всі люди зрозуміли всю правду! А в Дубаях один шахед попав в готель - НОВИНА СВІТОВОГО МАШТАБУ! Ось тому, ми маємо повне моральне право робити меми, придумувати жарти «Восєм лєт бамбілі Дубай» і Пес Шайтан! Бо все це вже було з нами! Бо ми знаємо, що диктатору всерівно куди летять шахеди, його основна мета знищити як умога більше людей. І ми кричали і кричимо на увесь світ це чотири роки, а світ вперто не хоче нас почути. Ми не радіємо війні, бо ми знаємо що таке війна. Де б вона не була (окрім території країни лаптєногих балалайкофілів там можна) - це зло! Ми морально вдовільняємось факту, що ті хто заперечував війну в нашій країні, чи не хотів її бачити зараз може відчути як воно.Ну і памʼятайте - ми на порозі великого кіпішу, але ми в першому вагоні, тому нам не звикати.