Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади
Додано 06 січ 2025

Дніпро. Відгуки про заклади

@dnplace
Кількість підписників: 71
Фото: 6,150
Відео: 571
Посилання: 2
Опис:
Ссылка для приглашения друзей: https://t.me/joinchat/AAAAAE6rxyUtvmFRa47IRw
Джерело

Дніпро. Відгуки про заклади | Були сім'єю, святкували день народження, страви загалом смачні, але ск...

Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади Дніпро. Відгуки про заклади @dnplace
2 680 Охват/переглядів 2026-05-21 07:28 Повідомлення №12850
Були сім'єю, святкували день народження, страви загалом смачні, але сказати, що пряме захоплення не можу. Цезар класичний смачний, зіпсувати складно. Але карбонара була вся в маслі та жирі від бекону. Його було дуже багато, через що був не приємний смак. Жульєн з морепродуктами моя повага! Подача шикарна та на смак добре, подають в устричних раковинах. Салат з кролячою печінкою дуже спірний. З одного боку непогано, але там велика кількість малинового варення, яке забиває смак всього. Салат дуже солодкий (як морозиво з сиропом) і не збалансований, збризкати хоча б лимоном і трохи менше варення і буде вже набагато краще. Вирізка з гірчицею була суха. Ребра на гідному рівні, в реберні не такі смачні як тут, але все ж таки мало стомлені, хочеться щоб прямий відвалювалися м'ясо від кістки як у топових ребрах, тут поки що такого немає.Заклад приємний і атмосферний, сюди можна прийти як із сім'єю так і парою, та й одному на перекус. Офіціанти привітні, ввічливі та стежать за столами що їсть не скрізь.#Сети🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук | З питань реклами