Були сім'єю, святкували день народження, страви загалом смачні, але сказати, що пряме захоплення не можу. Цезар класичний смачний, зіпсувати складно. Але карбонара була вся в маслі та жирі від бекону. Його було дуже багато, через що був не приємний смак. Жульєн з морепродуктами моя повага! Подача шикарна та на смак добре, подають в устричних раковинах. Салат з кролячою печінкою дуже спірний. З одного боку непогано, але там велика кількість малинового варення, яке забиває смак всього. Салат дуже солодкий (як морозиво з сиропом) і не збалансований, збризкати хоча б лимоном і трохи менше варення і буде вже набагато краще. Вирізка з гірчицею була суха. Ребра на гідному рівні, в реберні не такі смачні як тут, але все ж таки мало стомлені, хочеться щоб прямий відвалювалися м'ясо від кістки як у топових ребрах, тут поки що такого немає.Заклад приємний і атмосферний, сюди можна прийти як із сім'єю так і парою, та й одному на перекус. Офіціанти привітні, ввічливі та стежать за столами що їсть не скрізь.#Сети🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук | З питань реклами
СПОРТИВНИЙ ПОКЕР НА ЛІВОМУ! ♠️♣️♥️♦️🗓 Коли?Пт 18:00📍Де? Вул. Б. Хмельницького, 4 (офіс 315)💳 Скільки?200 грн/1 особаКлуб "Коза ностра" запрошує пограти в Техаський холдем! Професійний круп'є, дотримання всіх правил гри та разом з тим, спокійна дружня атмосфера, приємна обстановка, живе спілкування, жарти та веселі гравці поруч. ✅Не вмієш грати? Але хочеш спробувати?В клубі навчать всім правилам гри так, що вже з першого вечора ти станеш повноцінним гравцем та зможеш виграти цікаві призи😉. ✅Яка нагорода?Кожної гри розігрується звання кращого гравця вечора та вручаються тематичні призи. Та це ще не все! Кожної гри розігруються призи за кращу комбінацію вечора і вона завжди різна👆🤔Різноманітні турніри з цінними призами, тематичні ігри та багато інших "плюшок" неодмінно будуть на тебе чекати в клубі! Тут тебе зустріне тепла атмосфера, дружнє спілкування, чай та кава, та головне‼️ вечір спортивного покеру!Всі деталі, розклад та реєстрація на ігри в чаті👇https://www.instagram.com/mafia_na_livomy_dnipro/https://t.me/cosa_nostra_poker_club
Доброго дня! Анонімно будь ласка. Вирішили спробувати в закладі shaurma_1_bogdan шаурму, були дуже великі сподівання на те, що буде просто вогонь, але ми були дуже розчаровані, по перше це те, що коли заходиш в заклад (міхновського 5) запах просто жах, ми простояли десь хвилини 2 і коли вийшли то речі вже мали неприємній запах, по відчуттям це було як жжоне щось, знаєте як олію в фритюрі яку не змінювали тиждень, в закладі було неможливо дихати, здається що є витяжки, двері які можна відкрити, але воно не допомагає, мені дуже прикро за працівників які цим дихають (свіжого повітря взагалі не було) по друге, це саме для мене важливо щоб в меню було написано все, що входить в страву (шаурму) тобто все наповнення, тому ще не дуже приємно за кожну шаурму дізнаватись склад від продавця, хочеться одразу все прочитати та обрати що більше подобається (тим паче є багато людей у яких може бути алергія на щось, а працівник може не всі компоненти назвати) ну і по смаку взагалі не сподобалось, відбив смак саме лаваш, ось ця його скоринка була саме з присмаком того самого запаху, було неприємно їсти із-за цього, саме наповнення було гарне, начинки було достатньо, але сам присмак залишив неприємний осадок, в наступний раз вже не будемо брати тільки із-за цього запаху та дуже дивного обсмаження.#shaurma_1_bogdan🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук | З питань реклами
Хочете знайти надійного друга, побратима та напарника? Тоді приєднуйтесь до нас✊ Нагадуємо, що набір до лав патрульної поліції в Дніпропетровській області триває!Ми пропонуємо: 📌 Заробітну плату від 20 600 грн (з доплатами на період воєнного стану); 📌Можливість карʼєрного росту у системі МВС; 📌Щорічну відпустку не менше 30 діб; 📌Можливість отримання вищої освіти в закладах системи МВС за держзамовленням; 📌 Пільги при купівлі житла; 📌Грошову компенсацію на оздоровлення; 📌Дружню команду, що стане для вас другою родиною.Аби стати до служби потрібно: ✔️громадянство України; ✔️ вільне володіння українською мовою; ✔️вік від 18 років; ✔️ повна середня загальна освітаУсім кандидатам необхідно‼️ ❇️ заповнити заяву онлайн https://my.patrolpolice.gov.ua ; ❇️ подати документи; ❇️ пройти тестування і медогляд; ❇️ показати належний рівень фізичної підготовки; ❇️ пройти співбесіду.Є питання?Телефонуйте 0️⃣6️⃣7️⃣4️⃣0️⃣0️⃣5️⃣3️⃣8️⃣0️⃣— наш інспектор з рекрутингу на них відповість! Разом зробимо рідне місто безпечнішим👮♂️👮@patrolpolice_dnipro
Точка “Злагода” на Левобережном-3, возле бывшего “Фуршета”.Хочу поделиться историей хамского отношения со стороны персонала.“Злагода”, если вы читаете это — пожалуйста, обратите внимание на поведение своих сотрудников и качество обслуживания.Во-первых, я по ошибке расплатилась не той картой. Когда на терминале появилось сообщение об отказе, я сразу же попросила попробовать провести оплату другой картой. В ответ продавец начала читать вслух какую-то непонятную фразу с терминала, сказала, что впервые такое видит, и обвинила меня в том, что я «мучу воду». Не понимаю, с чего она это взяла — ведь карта, которой я пыталась расплатиться, — это обычная карта национального кешбэка.Во-вторых, дальше случилось то, что меня действительно возмутило. В третий раз (!) мне высказывают, как я должна выглядеть. Я пришла просто купить продукты, а не слушать личные комментарии и унижения. У меня есть пирсинг, и если кому-то он не нравится — можно просто промолчать. Я вежливо объяснила, что уже не впервые слышу от неё подобные замечания, и попросила больше не выражать своё мнение. Однако продавец продолжила меня оскорблять и учить, как я должна выглядеть.Я несколько раз просила контакт руководства, но в ответ услышала: «Ну сними ты этот ужас с себя».Разбираться на месте не стала, потому что спешила. Но обязательно найду контакты на сайте и расскажу об этом случае. Люди не должны так себя вести, особенно с незнакомыми.Случай произошёл 14 апреля в 9:04.Анонимно🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук
Анонімно Як мрія перетворилася на суцільне розчарування 😔 (особливо прикро, що це вітчизняний виробник Wear me).Вагалася, чи писати цей відгук, але зважилася, адже кожен день маю "нагадування" про невдалу покупку й марну витрату немалої суми грошей, які теж не з неба падали.Після тривалого пошуку бажаного пальто, натрапила на магазин, приміряла і зрозуміла - це воно, отже було таким як треба (фасон, колір, утеплення; на складі тканини не заморочувалась, адже є ненатуральні речі з популярних магазинів одягу , які добре носяться)👌Правда вартість перевищувала заплановану суму на покупку майже вдвічі, але вже втомилася шукати, тож витратилась. Отже, після другого вдягання пальто вже "покаталося" на рукавах та з боків (добре, не критично, рано чи пізно це мало статися), через тиждень порвалася підкладна тканина в кишені (відвезла в магазин - відремонтували за свій кошт), через місяць пальто виглядає наче йому вже роки зо три, хоча ношу одяг дуже акуратно і дбайливо ☹️Повернути такий товар вже не можливо, продавець аргументовано відмовляє. На скарги та коментарі чемно вибачається та відповідає, що врахують. Але ж, сорі, що мені ваші вибачення, коли отримуєш таку якість, за немалі для мене гроші 🤨Нажаль мені перед покупкою не трапилися правдиві відгуки про якість продукції цього виробника та магазину - напевно зекономила б свої гроші, час та нерви.Тож хочу убезпечити покупців : ціна речей в магазині Wear me ≠ якість, забудьте про витрачені гроші - ніхто нічого не поверне і не компенсує 😠Фото додаються...🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук
Добрый деньХотела бы оставить отзыв о доставке пиццы которая относительно недавно открылась.Любим пиццу и решили попробовать доставку One shef. Заказали две пиццы с уткой и мясную. Так как доставка была далековато то нам предложили такси за свой счет и мы согласились без проблем. Но произошел очень неприятный момент. Пиццу нам привез курьер и взял с нас сумму как за такси. Мы сразу же позвонили и спросили и нам ответили что решили отправить к нам курьера и в итоге вернули нам разницу, спасибо. Но это ещё не всё. Пиццы были даже не теплые а очень холодные. Вез бы таксист вопросы нет, но так как вез курьер то было неприятно что нам привезли их холодными так как в других местах всегда приезжают теплые.Но и это ещё не всё, когда мы открыли коробки то в итоге получили рагу а не пиццу. Фото прикреплю. И напоследок мы решили попробовать что бы хотя бы вкус перебил неприятное впечатление о этой доставке но этого не произошло. Само мясо утки было хорошее, на этом всё. Начинки было мало и сочетание нам не понравилось (рагу😂). Тесто очень пресное к сожалению(И ещё в качестве извинений за все нам предложили просто 10% скидки на следующий заказ но следующего раза уже не будет((#One_shef▪️Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися▪️Надіслати відгук