Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади
Додано 06 січ 2025

Дніпро. Відгуки про заклади

@dnplace
Кількість підписників: 71
Фото: 6,150
Відео: 571
Посилання: 2
Опис:
Ссылка для приглашения друзей: https://t.me/joinchat/AAAAAE6rxyUtvmFRa47IRw
Джерело

Дніпро. Відгуки про заклади | Доброго дня! Анонімно будь ласка. Вирішили спробувати в закладі shaurm...

Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади Дніпро. Відгуки про заклади @dnplace
2 130 Охват/переглядів 2026-03-12 14:36 Повідомлення №12425
Доброго дня! Анонімно будь ласка. Вирішили спробувати в закладі shaurma_1_bogdan шаурму, були дуже великі сподівання на те, що буде просто вогонь, але ми були дуже розчаровані, по перше це те, що коли заходиш в заклад (міхновського 5) запах просто жах, ми простояли десь хвилини 2 і коли вийшли то речі вже мали неприємній запах, по відчуттям це було як жжоне щось, знаєте як олію в фритюрі яку не змінювали тиждень, в закладі було неможливо дихати, здається що є витяжки, двері які можна відкрити, але воно не допомагає, мені дуже прикро за працівників які цим дихають (свіжого повітря взагалі не було) по друге, це саме для мене важливо щоб в меню було написано все, що входить в страву (шаурму) тобто все наповнення, тому ще не дуже приємно за кожну шаурму дізнаватись склад від продавця, хочеться одразу все прочитати та обрати що більше подобається (тим паче є багато людей у яких може бути алергія на щось, а працівник може не всі компоненти назвати) ну і по смаку взагалі не сподобалось, відбив смак саме лаваш, ось ця його скоринка була саме з присмаком того самого запаху, було неприємно їсти із-за цього, саме наповнення було гарне, начинки було достатньо, але сам присмак залишив неприємний осадок, в наступний раз вже не будемо брати тільки із-за цього запаху та дуже дивного обсмаження.#shaurma_1_bogdan🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук | З питань реклами