Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади
Додано 06 січ 2025

Дніпро. Відгуки про заклади

@dnplace
Кількість підписників: 71
Фото: 6,150
Відео: 571
Посилання: 2
Опис:
Ссылка для приглашения друзей: https://t.me/joinchat/AAAAAE6rxyUtvmFRa47IRw
Джерело

Дніпро. Відгуки про заклади | Анонімно Як мрія перетворилася на суцільне розчарування 😔 (особливо пр...

Логотип телеграм спільноти - Дніпро. Відгуки про заклади Дніпро. Відгуки про заклади @dnplace
3 200 Охват/переглядів 2025-03-27 14:26 Повідомлення №10576
Анонімно Як мрія перетворилася на суцільне розчарування 😔 (особливо прикро, що це вітчизняний виробник Wear me).Вагалася, чи писати цей відгук, але зважилася, адже кожен день маю "нагадування" про невдалу покупку й марну витрату немалої суми грошей, які теж не з неба падали.Після тривалого пошуку бажаного пальто, натрапила на магазин, приміряла і зрозуміла - це воно, отже було таким як треба (фасон, колір, утеплення; на складі тканини не заморочувалась, адже є ненатуральні речі з популярних магазинів одягу , які добре носяться)👌Правда вартість перевищувала заплановану суму на покупку майже вдвічі, але вже втомилася шукати, тож витратилась. Отже, після другого вдягання пальто вже "покаталося" на рукавах та з боків (добре, не критично, рано чи пізно це мало статися), через тиждень порвалася підкладна тканина в кишені (відвезла в магазин - відремонтували за свій кошт), через місяць пальто виглядає наче йому вже роки зо три, хоча ношу одяг дуже акуратно і дбайливо ☹️Повернути такий товар вже не можливо, продавець аргументовано відмовляє. На скарги та коментарі чемно вибачається та відповідає, що врахують. Але ж, сорі, що мені ваші вибачення, коли отримуєш таку якість, за немалі для мене гроші 🤨Нажаль мені перед покупкою не трапилися правдиві відгуки про якість продукції цього виробника та магазину - напевно зекономила б свої гроші, час та нерви.Тож хочу убезпечити покупців : ціна речей в магазині Wear me ≠ якість, забудьте про витрачені гроші - ніхто нічого не поверне і не компенсує 😠Фото додаються...🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук