Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Підписав сьогодні кілька нових санкційних рішень, це різні напрямки на...

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
284 Охват/переглядів 2025-10-04 18:03 Повідомлення №19460
Підписав сьогодні кілька нових санкційних рішень, це різні напрямки наших санкцій. Перше – продовження санкцій, у яких спливав термін. Це стосується російських підприємців та їхніх зв’язків із путінською системою. Другий указ – російська військова промисловість, а саме – виробники безпілотників, комплектуючих. Третій указ – наші санкції проти осіб та проти компаній, що пов’язані з російським нафтовим сектором. Ми продовжуємо нашу комплексну політику тиску на Росію. Ми будемо це й надалі координувати з нашими партнерами. Вже зараз багато українських напрацювань ідуть в основу санкцій наших партнерів. Розраховуємо на синхронізацію наших санкцій з партнерами. Також очікуємо нові санкції Європейського Союзу – 19-й пакет – та відповідні кроки Сполучених Штатів. Росія ігнорує або відкидає буквально кожну можливість, яка б дозволила закінчити цю війну й гарантувати безпеку. Путін хоче воювати, і воювати саме так – терористичними методами, підлими методами. Росія повинна відчути відповіді на це. Європа, Америка, G7, G20 мають силу, щоб розібратися з будь-яким терористом. Це буде. Я дякую всім, хто допомагає захищати життя. Слава Україні!