Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)
Додано 14 лип 2024

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка)

@dniprorudnevma
Кількість підписників: 1 370
Фото: 18,800
Відео: 4,040
Посилання: 3,920
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпрорудненської міської військової адміністрації. Офіційний сайт Дніпрорудненської громади: https://dnrada.gov.ua/ Електронна пошта для зв'язку [email protected]
Джерело

Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) | Провів Ставку. Енергетика – доповіді по захисту наших обʼєктів, по від...

Логотип телеграм спільноти - Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) Військова адміністрація м. Дніпрорудне (офіційна сторінка) @dniprorudnevma
237 Охват/переглядів 2025-10-03 18:00 Повідомлення №19437
Провів Ставку. Енергетика – доповіді по захисту наших обʼєктів, по відновленню. Сьогодні був черговий російський удар по нашій газовій інфраструктурі: якраз напередодні опалювального сезону росіяни шукають способи завдати більше шкоди нашим людям. Тільки в одному цьому ударі саме по газових обʼєктах було 35 ракет, у тому числі балістика. Комбінований удар, лише половину ракет вдалося збити. Непроста ситуація на Чернігівщині після ударів дронами – в Славутичі, в Ніжині, також у самому Чернігові. І на Сумщині. Вже ввечері був удар балістики на Донеччині – теж по енергетиці. Краматорськ, Словʼянськ, Дружківка – триває відновлення. Хочу відзначити всіх, хто оперативно допомагає людям та здійснює ремонти, заміну джерел енергопостачання. Важливо, щоб усі люди, які потребують підтримки, – в кожній нашій громаді, – щоб необхідну підтримку отримали. Це пряма відповідальність керівників на місцях, від обласного рівня до кожного міста, до кожної громади. Ресурси для такої допомоги є. Очікую більших результатів і від військового командування – тих, хто відповідає за безпілотну складову, захист неба та прикриття північно-східних областей.Дякую кожному в Україні, хто працює заради нашої держави, нашої незалежності, наших людей. Слава Україні!