Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган
Додано 16 лют 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Кількість підписників: 2 026
Фото: 4,560
Відео: 2,560
Посилання: 562
Опис:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Джерело

Дмитро Коган | Доброго ранку, шановна спільното. Пропоную почати день з гарних новин....

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
900 Охват/переглядів 2026-05-08 06:31 Повідомлення №8996
Доброго ранку, шановна спільното. Пропоную почати день з гарних новин. Дуже бавовняна ніч була на росії сьогодні. Під ударами наших засобів ураження опинилася ціла низка стратегічних об’єктів на будь-який смак. Наприклад, у Ростов-на-Дону безпілотники уразили промзону, де розташовано багато підприємств. У тому числі науково-технічний центр «Радар, який потрапив під удар. Також українські БпЛА жахнули російський нафтопереробний завод «Славнефть-ЯНОС» у сраному місті Ярославль. Він є найбільшим нафтопереробним підприємством у так званому центральному федеральному окрузі рф. Знову атаковано «Пермьнефтеоргсинтез». Також один із найбільших нафтопереробних та газопереробних заводів. Завітали дрони й до пітушиної столиці Чечні. Там під ударами опинилися військові об’єкти. Рік тому такі результати ми досягали за місяць роботи, а тепер це одна ніч. Тим часом на фронті у рашиків за добу орієнтовно мінус 1130 чортів, 91 артсистема, (!) одразу п’ять засобів ППО, 17 бронемашин, дві РСЗВ та понад 300 одиниць транспорту. А Сили безпілотних систем знищили 15 складів з БК/ПММ різного рівня. І з огляду на це, я навіть не уявляю що буде з росією до зими... Нам всім, звісно, теж дуже складно, але ситуація у них все гірша і гірша.