Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - нас тупило утро
Додано 06 січ 2025

нас тупило утро

@djipoma
Кількість підписників: 190
Фото: 1,350
Відео: 416
Посилання: 696
Опис:
я уже пагіб ꑭ
Джерело

нас тупило утро | ️Це кричущий випадок, і ми вкотре не будемо мовчати!Могила нашого побр...

Логотип телеграм спільноти - нас тупило утро нас тупило утро @djipoma
28 Охват/переглядів 2025-03-31 20:06 Повідомлення №3598
❗️Це кричущий випадок, і ми вкотре не будемо мовчати!Могила нашого побратима, «азовця» Назарія «Грєнки» Гринцевича — пограбована.Мати Героя принижена охоронцем кладовища, коли прийшла вшанувати сина у його день народження.Це не випадковість. Це — гниль, що проросла в системі. І я не дозволю їй далі існувати.Я хочу, щоб ця подія стала відправною точкою для наведення порядку на кладовищах по всій країні. Кожен випадок вандалізму, недогляд та кладовище перетворене на бізнес, — буде під нашим контролем.Я офіційно вимагаю:- Негайного звільнення керівника комунального підприємства "Комбінат комунальних підприємств" Дмитра Науменка, який відповідає за ритуальну сферу у Вінниці.- Негайної реакції та дій мера міста Сергія Моргунова, а також відкритого пояснення міської ради, яка не змогла забезпечити цілодобовий доступ родин до могил воїнів та підібрати професійний персонал охорони військового кладовища.- Публічного пояснення від міської влади та політичної відповідальності кожного чиновника, під керівництвом якого сталася ця ганьба!-Проведення службового розслідування.- Зміни підходу до підбору кадрів на посади охоронників та системи безпеки на кладовищах, де спочивають наші Герої. Адже це не просто кладовище — це місце військової шани та честі.-Відкриття кримінального провадження та доведення справи до суду і обвинувального вироку.- Від усіх областей — виділення земельних ділянок під філії Національного військового меморіального кладовища.І я звертаюся до побратимів, ветеранів, родин загиблих:Ми більше не дозволимо топтати наш біль.Ми більше не будемо просити — ми будемо вимагати.Починаємо звідси.З Вінниці. З могили Грєнки.І йдемо далі — по всій Україні.Якщо держава не здатна захистити навіть мертвих, вона втрачає право на майбутнє.