Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дімас Шилить
Додано 06 січ 2025

Дімас Шилить

@dimasshill
Кількість підписників: 2 232
Фото: 1,090
Відео: 11
Посилання: 170
Опис:
Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit
Джерело

Дімас Шилить | Загальний мінус орієнтовно 6тис 😭Назбирав, те що мав в галереї, бо сид...

Логотип телеграм спільноти - Дімас Шилить Дімас Шилить @dimasshill
2 330 Охват/переглядів 2025-12-08 16:35 Повідомлення №1616
Загальний мінус орієнтовно 6тис 😭Назбирав, те що мав в галереї, бо сиджу без світла 8 годин хотів розписати, пост про те, чому те що постять інфли про «кожен міг», далеко не кожен міг, навіюють фомо і створюють картинку ніби все так легко…«кожен міг», а я не зміг, не зміг пересиджувати 10-15К мінусу, бо так можна і обнулитись…, набирав позу починаючи з 0.027, за два дні та кидав лімітки вище, рано скажите ви? Ага, подивіться на премаркети монаду, метеори, та навіть СС, перших два з меншою капою валились камнем вниз, СС брив? Ніхуя СС не брив, так піськи вгору, а вот стейбл якраз і побрив.пояснюю, чому всі хто постять зелені пнлки і кажуть, що все було очевидно і легко, просто дурять свою аудиторію, а самі пересиджували конські мінуси, щоб потім написати кожен міг?чесно дивлячись на всі пнлки інфлів, пробую зрозуміти лише одне, що не так я роблю, де мої помилки, де я стільки помиляюсь, щоб у всіх було «добре», а в мене мінуси? Чи може просто хтось не хоче показувати як перезаходив по кілька разів, як руки тряслись у когось коли малювало великий мінус? тут я забагато повірив в ідею рагу, хоча так і відбулось, я не дочекався 4 години до того довгоочікуваного рагу, допустився помилки… на фючах, це мій найбільший мінус, який конкретно давить на голову, моральний стан вбитий в 0, тим більше дивлячись як «більшість» постить зелені цифри, стає реально боляче, я на кілька днів зроблю перерву, дуже тяжко психологічно відходити від цього. Дякую всім за підтримку, треба пауза, всім профітів і не помилятись як я…