Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дімас Шилить
Додано 06 січ 2025

Дімас Шилить

@dimasshill
Кількість підписників: 2 232
Фото: 1,090
Відео: 11
Посилання: 170
Опис:
Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit
Джерело

Дімас Шилить | Мда, то типу сьогодні вже 20, жесть 🙈час швидко пливе, хотів підвести ...

Логотип телеграм спільноти - Дімас Шилить Дімас Шилить @dimasshill
1 760 Охват/переглядів 2025-11-07 22:24 Повідомлення №1569
Мда, то типу сьогодні вже 20, жесть 🙈час швидко пливе, хотів підвести підсумки, що встиг до 20 років, ніби встиг багато, а ніби ще є куди рости точно.чесно після якогось етапу в житті перестав за чимось гнатись, а просто почав ставити короткострокові цілі та поступово їх досягати, так на жаль до 20 не встиг взяти тачку про яку мріяв, через приколи з правами і тд, проте впевнений, що до весни точно буду літати на своїй лайбочці, не встиг заробити ту конкретну суму яку хотів, проте точно впевнений, що до кінця року закрию це питання, хотів почати активно вести соц. мережі, пушити медійку, але поки не можу себе перебороти в певних аспектах, але і це поборю не сумніваюсь.не знаю, як всі, але я не люблю своє День Народження, не люблю коли всі вітають і говорять "який ти вже дорослий", краще завжди бути молодим, а не "який ти вже дорослий", тому точно не моє свято, але в честь дня народження варто згадати, що було здійснено та досягнуто, я заробив точно більше ніж міг собі уявити на початку року, вийшов на гарну суму в місяць, не сума, щоб повийобуватись, але точно 20 середніх в Україні буде, тому щиро радий, що вдалось це досягти, нові знайомства за це рік просто зашкалють, ті люди на яких колись рівнявся, зараз "колеги по цеху", тому те, що вийшло зробити надихає на успіхи.ну і найголовніше хотів сказати, що часто рік бачив, як люди в погоні за грошима втрачають людяність, що найважливіше для людини, повір скільки б ти не мав і як високо не піднімався, завжди треба залишатись перш за все людиною, так мене виховували, таким я виріс, тому дякую всім найближчим, які поряд і особливо найдорожчій людині в моєму житті - Мамі, я знаю, що ти читаєш мій канал і часто питаєш скільки можна матюкатись, але вже як є))), як ти переживаш і хвилюєшся за мене, я тебе дуже сильно люблю.З Днем Народження мене!