👁 11,700
26-04-30 09:34
Хоча б трохи подумали про ФОПів і на тому дякую😅Була би повна жесть з цими новими ПДВ і для тих, хто щось продає, і для тих, хто купує, бо всі би платили більше.Але і без того зараз не дуже солодко. Я як підприємець реально можу сказати, що бізнесам зараз дуже тяжко. Уявіть, що біля мого "Хайпу" позакривались всі заклади харчування, приміщення тупо пустують. І це були нормальні власники бізнесів, які заробляли, давали робочі місця, платили податки. Просто офлайн зараз вже не витримує ціни на комуналку, оренду, податки, витрати на команду. Що казати, якщо навіть ті, хто тримались роками, тепер здаються. Одним словом штаби скорочуються, зарплати врізаються, аби хоча б якось ще втриматись на плаву.Я це бачу кожен день і мені від цього не легше, бо я такий самий підприємець як і вони.Але що робити? Сидіти і нити? Ну давайте пониємо. В кишені від цього не додасться більше грошей. Ситуація сама по собі не покращиться. Тому єдине що лишається – адаптовуватись, шукати нові підходи до заробітку і не здаватись. Бо піднімати економіку і будувати нормальне життя для себе і своїх дітей – це наша робота.Ні держава за нас це не зробить, ні кум, ні сват, ні сусід.Тому закочуємо рукави і працюємо далі💪