Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | Ви зараз усі тут їздите, якось готуєтеся на новий рік, а адмін намагає...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
3 360 Охват/переглядів 2025-12-28 11:04 Повідомлення №68030
Ви зараз усі тут їздите, якось готуєтеся на новий рік, а адмін намагається пояснити, що там на переговорах відбувається.🇺🇸🇺🇦 Зустріч пройде сьогодні в Мар-а-Лаго. Якщо Трамп погодився на зустріч, то є 2 варіанти — або Трамп побачив прогрес у переговорах (та він можливо справді є), або треба показати "прогрес", аби переговори не виглядали нічим. Можливо, Трамп чекає від Зеленського остаточного рішення по переговорах, ну й йому ти не скажеш, що це якесь "наше бачення, а є бачення США, і вони відрізняються".☝️ При цьому Зеленський каже, що будуть обговорюватися 10% невирішених запитань. Знову ж таки, якщо це питання гарантій безпеки, то це можна вирішити, якщо територій — інше, складніше та РФ із цього варіанту з'їде. План із 20 пунктів прокоментували Пєсков (проаналізували, хуйло буде щось там дивитися), хуйло (тут відірваність від реальності, він як дурник каже, що скоро ідея здачі Донбасу без бою його не буде цікавити), Ушаков (провів переговори з представниками США) та Рябков. 🤡 Рябкова процитували наші ЗМІ "добре", тіпа сторони наблизилися до вирішення. Звісно, це вирвано з контексту — він каже, що цей план відрізняється від плану, укладеного в Анкоріджі, а тільки Анкорідж для РФ є рамкою. Тобто якщо ми не передамо РФ Донбас, то війна продовжиться. Наші, як я розумію, максимум згодні на кондомініум, які чомусь весь світ називає ВЕЗ. Питання в тому, чи згоден на це хуйло. У Трампа, схоже, знову вважають, що угода поруч та Зеленський може погодитися на те, що хоче Кремль. Axios пишуть, ніби РФ навіть згодна на перемир'я на час проведення референдуму, а ми, як бачите, готуємося до виборів, ніби в уряді вважають, що це 100% буде. Тож чи близький мир? Залежить від позиції РФ про кондомініум. Якщо вони проти — війна продовжиться. М'яч публічно на нашій стороні, але неформально "пас" у бік Кремля вже віддали.Дике поле