Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | Що стосується лінії оборони, то я вже кидав це відео, повторю.💬 Clemen...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
3 650 Охват/переглядів 2025-12-27 14:12 Повідомлення №68020
Що стосується лінії оборони, то я вже кидав це відео, повторю.💬 Clement Molin, який спеціалізується на огляді укріплень та має таку мапу. Власне, він написав тред щодо лінії. Що там?☝️ Каже, що її будують з початку 2025 року, згорнувши роботи з будівництва укріплень застарілих типів. У серпні було побудовано швидко 3 лінії оборони: на сході від Запоріжжя, і ще дві добудовуються зараз біля Новомиколаївки та за Покровським. Через наявність прогалин ЗС РФ прорвалися через неї в районі Добропілля. Прогалини пов'язані з рельєфом, але в нових лініях таких проблем уже нема, її вже будують, не враховуючи річки чи ліси, єдиною проблемою є проїзди. Навпаки, їх навіть вписують у рельєф, а н.п. та річки вважають природніми перешкодами та розташовують лінію оборони перед ними.🫡 За лінією оборони є облаштовані позиції для піхоти (думаю, що спостережні пункти). На багатьох ділянках формують закриті артилерійські та мінометні позиції, які будуть накривати рашистів, якщо ті намагатимуться наблизитися до лінії оборони. І в деяких випадках ця система вже показала свою ефективність — ось це красиве відео, де 20+ рашистів в одному місці мертві лежать, є заслугою цієї лінії оборони. Так що критикам прохання тут стулити пельку, бо справді все зроблено по науці та з урахуванням потреб війська. Проблема ж в іншому. По-перше, є пробіли в напрямку від Гуляйполя до Запоріжжя, тож тут у ворога є вікно можливостей. По-друге, люди. Сумно якось виходить, що коли в нас були люди, то не було укріплень. А тепер укріплення чудові, а людей мало. Але ось ці укріплення направлені на те, щоб меншими силами утримувати ворога, значно меншими силами.🤷‍♂️ Ну й ще проблема в тому, що перед цими укріпленнями ми воюємо зараз, що також і впливає на логістику, коли в нас 1-2 проїзди для логістики, і ворог їх контролює та поцілює наші засоби логістики. Але й відійти за них не можемо, бо це велика втрата територій. От тому й є зараз проблеми. Добре, що ворог їх не розуміє та посилає купу людей на утилізацію таким чином, що не віриться, що вони взагалі здатні перетнути цю лінію оборони.Дике поле