Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером Сьогодні знову про критичне мислення та боротьбу з в...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
551 Охват/переглядів 2024-10-17 11:09 Повідомлення №416
#діалог_з_тренером Сьогодні знову про критичне мислення та боротьбу з внутрішнім ворогом. Черкаси. Україна. Практично штурмові дії в Свято-Михайлівському соборі. Пробую сформулювати коректно, але не дуже виходить.Це сука що нах, таке??? Сепарський священик, який має знаходитись під домашнім арештом. веде на штурм вірян? в країні, в якій іде війна? І зараз не треба про свободу віри та невтручання держави в релігійні питання. Коли на кону стоїть безпека країни, держава має втручатись максимально дієво. Мер міста закликає містян прийти помолитись (а по факту створити двіж, в захопленому храмі. Де поліція?Де Служба Безпеки України? Якщо подивитись, то штурмували переважно бабульки та дідусі, це варіант без програшу, бо якщо постраждає хтось з них, можна розігнати інфу по пі..ським каналам (думаю це і так відбудеться), але їм можна бити, трощити. Ні, так не працює,або не має спрацьовувати. Я підсумую від себе, можливо не всім сподобається. Якщо в тобі недостатньо розуму і ти ідеш на поводу в ворога, ти сам стаєш ворогом. Якщо ти дозволяєш ворогу маніпуляціями (будь якими) заснованими на релігії, мові, будь чому підштовхнути тебе до деструктивних дій, ти стаєш ворогом. Потім, ти можеш знайти тисячі пояснень та виправдовувань, але якщо ти на боці ворога - ти ворог. Ворог не має вікових та гендерних ознак. Наслідки пояснювати не буду, сподіваюсь вони і так всім зрозумілі. Думайте! Якщо бачите серед своїх, перші ознаки деструктивних настроїв, лікуйте, боріться, якщо вони свої, поки не пізно, поки вони не стали ворогами.