Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромВчора під час спілкування з учасниками тестового тижн...
539 Охват/переглядів
2024-07-26 12:15
Повідомлення №337
#діалог_з_тренеромВчора під час спілкування з учасниками тестового тижня (ви ж всі в курсі, що такий вже давно можна пройти в Дніпрі?) я отримав від учасниці цікаве запитання.Насправді запитань від неї було багато, але декілька змусили мене замислитись і після того, як дав відповідь.Ми говорили про Nаціоналізм, як важливу складову частину нашого руху, про той спадок, який нам лишили покоління борців за українську Державність, за Незалежність. Звісно про те, заради чого. та заради кого ми воюємо сьогодні і які можливі варіанти розвитку подій в подальшому.Колись на цьому каналі я викладу сформовані тези своєї лекції, а сьогодні одне з запитань, які мені задали.Воно звучало приблизно так: “Якою Ви бачите Україну після закінчення війни”. Це змусило мене замислитись… А дійсно, якою?Чи такою, якою ми її бачимо зараз в умовно тилових містах?Чи такою, якою її омріяли фундатори української державності минулого?Можливо країною європейських ціностей, прав і свобод, якими б вони не були?“Здобудеш Українську Державу або загинеш в боротьбі за неї”Тож, якою Українську Державу бачите ви?Поділіться в коментарях.