Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромНе про терор. Вже майже тиждень, як країна-гній терор...
394 Охват/переглядів
2026-04-17 08:18
Повідомлення №712
#діалог_з_тренеромНе про терор. Вже майже тиждень, як країна-гній тероризує Дніпро. (Між іншим, як і багато великих міст України) Вони б’ють по навчальних закладах, цивільній забудові. Виникає питання,якщо це просто терор, щоби що? Насправді вони вже випробували декілька тактик виснаження наших ППО, бо шукають як можна прошивати одну з найкращих систем в світі (сподіваюсь це не викличе заперечень, враховуючи рівень перехоплень та збиття). Вони піднімають градус напруги в суспільстві, бо їм потрібна “медійна перемога” напередодні 9 травня. А також армія ботів та корисних ідіотів починають розганяти в пабліках тезу на кшталт “не треба бити по їх території, тоді не буде терору у відповідь”. Паралельно вони “грають м’язами” на морських кордонах НАТО, щоб промацати реакцію альянсу (яка, як завжди відсутня, окрім гасел стурбованості та занепокоєння). Це також працює психологічно, ніби ми готові відкрити ще один фронт, чутки про виснаження в viйні з Україною перебільшені (хоча НІ). Якщо комусь ще не ясно, “поза страуса” працює тільки в світі страусів, в людському вона спонукає до “активних дій сексуального характеру” (які зовсім не сексуальні). То, що робити? Повторю те, що кажу завжди: КОНВЕРТУЙТЕ! Конвертуйте свій трах, свою лють, свої емоції! Конвертуйте в донати на перевірені збори (коли можна прямо фізично відчути, побачити, як ваші гроші роблять гарних моска.ів. Конвертуйте в підготовку! Готуйтесь самі та допомагайте готуватись тим, хто поруч. Такмед, тактика, фізична підготовка, основи виживання. Усвідомте, не розрулиться саме по собі, не розсосеться. Тільки максимальна залученість КОЖНОГО!