Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером Не можу не прокоментувати інтерв'ю з генералом Мужен...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
541 Охват/переглядів 2025-12-26 15:47 Повідомлення №685
#діалог_з_тренером Не можу не прокоментувати інтерв'ю з генералом Муженко з декількох причин.1. Наскільки експертною може бути думка Генерала, за часи командування якого мали Іловайський та Дебальцевський котли та і в принципі відсутність досвіду повномаштабної війни а за період АТО втрачені території.2. Людину, яка як приклад розуміння сутності бойових дій на ЛБЗ знаходить лише приклад з 3 магазинами (рівень офіцера?)3. Для зв'язки слів та заповнення пауз використовує "нах"4. Але дозволяє собі зневажливо відгукуватись про бойового Генерала Андрія Білецького, який висловив в голос те, про що в війську говорять ВСІ. Про паперових генералів (кентів Муженка) які не те, що пороху не нюхали, а в принципі в район наближення до сектору не виїзжали. Про те, що їх треба міняти, бо вони елементарно не встигають адаптуватись до швидкостей змін в війні. Андрій Білецький знає, як створити з нуля, найбоєздатніший підрозділ в силах оборони. (Дійсно знає, бо створив таких декілька)Очевидно, що подібними висловлюваннями, Муженко виконує політичне замовлення, та заробіток додаткової гривеньки до генеральської пенсії перед виборами.Тож думайте, аналізуйте, схоже підготовка до виборів розпочалась, давайте спробуємо, щоб нас знову "не зробили рахзом".