Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромКоли запитань більше, ніж відповідей.Вчора соціальні ...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
412 Охват/переглядів 2025-12-18 19:17 Повідомлення №681
#діалог_з_тренеромКоли запитань більше, ніж відповідей.Вчора соціальні мережі облетіло фото, на якому хлопець з високими ампутаціями кінцівок (всіх) і історія… яку розповіла Олена "Гайка" Толкачова, керівниця Патронатної Служби 3 АК.Історія дивна, навіть дика, бо коли медична кураторка привезла хлопця до відділення Приватбанку, щоб оновити картку для виплат, бо його була втрачена, йому запропонували взяти карту в руку (якої сука немає) щоб сфотографуватись, сторонній людині тримати картку заборонено, тож хлопцю відмовили.Якби пі..ри хотіли придумати ІПСОшну історію, кращого сценарію, годі і шукати, тому мені декілька людей написали, що це ШІ або фейк.Але… Я знаю Руслана Книша особисто, він проходив через наш рекрутинг і долучався до тренувань Центурії. Знаю його підрозділ. І беззаперечно довіряю нашій Патронатці, бо маю свою історію, яка пов’язана з їхнім супроводом мого поранення.Шквал поширення цього допису викликав майже миттєву реакцію Приватбанку і голови НБУ. сьогодні він особисто привіз хлопцю картку, а банк декларував готовність профінансувати протезування для Бійця.Дякую всім, хто відгукнувся і я знаю, що є ще кроки від насправді небайдужіх українців, про результати який ми зможемо розповісти трохи пізнішеМожна було б поставити на цьому крапку, але…Це тому, що бійця супроводжували представники нашої Патронатної служби і тому, що ми максимально вписуємось за своїх, а що відбувається з тими, в кого немає кому супроводжувати? Невже це перший випадок, коли до банку звертається ампутант і вони досі не розчехлились, що треба коригувати алгоритми? А що тоді відбувається в інших банках?А що робити тим, в кого важкі травми обличчя? як їх будуть розпізнавати по фото в банку?І таких питань можна задати ще безліч, та як наше суспільство готове зустрічати нас, коли станеться те, про що всі так мріють?Тож, крапку в цій історії поставити не можу.Поки я поставлю три крапки…