Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером Не тільки про чорне.Важко стриматись від оцінювальни...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
450 Охват/переглядів 2025-12-14 09:15 Повідомлення №679
#діалог_з_тренером Не тільки про чорне.Важко стриматись від оцінювальних суджень, коли пишеш допис на гострі теми, але спробую показати, що можна (і треба) шукати та знаходити позитивні речі, навіть там, де їх здавалось би немає.Тож, в продовження вчорашнього допису, ті самі теми, але під іншим ракурсом. Бо задавав питання, без відповідей від себе.Спорт поза політикою? НІ! І насправді є яскраві приклади, коли спорт стає рупором. Згадайте (або подивіться, якщо пропустили) момент, коли Українські каратисти (діти) відмовляються від фото на п'єдесталі з представником країни-терористки. Від цього відео віє шаленою енергетикою нашої боротьби. Подивіться (послухайте) інтерв'ю Ярослава Амосова, який сьогодні вночі дебютував в UFC, він ЗАВЖДИ говорить про війну в Україні, навіть там, де наче аполітично забороняють це робити.Культура поза політикою? НІ, і це добре, що такі "персонажі", як ольєжка, потапка, настька та їм подібні знаходяться за межами нашої країни. Лишилось тільки зробити так, щоб вони сюди ніколи і не повертались, а Україна народить та виховає нові покоління насправді класних виконавців, свідченням тому є 2 місце нашої дівчинки на дитячому Євробаченні.Ну і стосовно Куп'янських розбірок на верхах, так вони є в медіа просторі, сподіваюсь, що це не торкнеться напряму тих, на кому тримаються та відбиваються позиції, на солдатах, сержантах та офіцерах, які безпосередньо виконують завдання в смуггах відповідальності своїх підрозділів.Ну і що може бути краще, ніж вигляд сумних ї..ал москальських пропагандонів, коли вони смакуючи лайно, роблять вигляд, що смокчуть цукерку.Тож, нам своє робити. Вмикаємо критичне мислення та акцентуємось на позитивному не впадаючи в мрійливе очікування дива, бо дива треба робити власними руками.