Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні л...
377 Охват/переглядів
2025-11-13 09:28
Повідомлення №668
#діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні літера #діалог_з_тренером Напевно з цієї літери треба було починати нашу абетку, бо саме з неї починається слово яке є найважливішим для націоналіста.УКРАЇНА.І я не буду писати розлогих текстів, про її важливість для нас. Бо всі сенси закладені в сакральному тексті, який вже написаний в 1936 році одним з лідерів ОУН Осипом Мащаком. За однією з версій основний текст Молитви був написаний ним на стіні Львівської в’язниці кров’ю. Текст Молитви декілька разів доповнювався та змінювався.Сьогодні, на мій погляд надзвичайно важливо, щоб до цього тексту були дотичні максимальна кількість українців.Знайте, послуговуйтесь, борітесь!Україно, Свята Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітрів кавказьких, шумом карпатських ручаїв, боїв славного завойовника батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат революцій, радісним гомоном Софійських дзвонів. Нехай душа моя в тобі відродиться, славою твоєю опроміниться, бо ти, Пресвята, все життя моє, бо ти все щастя моє. Задзвони мені брязкотом кайданів, скрипом шибениць в похмурі ранки, принеси мені зойки катованих у льохах, у тюрмах і на засланнях. Щоб віра моя була гранітом, щоб росла завзяттям міць, щоб сміло йшов я в бій, так, як йшли герої за тебе, Свята, за твою славу, за твої святі ідеї. Щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів твоїх, невинну кров помордованих дітей твоїх, величну смерть героїв української нації і тисяч інших незнаних нами, що їх кості порозкидані або тайком поховані. Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці моєму, страху нехай не знаю я, й не знаю що таке вагання. Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму, зрости мене до ясних чинів, в чинах нехай знайду я смерть, солодку смерть в муках за тебе, і розплинуся в тобі та вічно житиму в тобі.Відвічна Україно: свята, могутня, соборна!