Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста і сьогодні літера “С...
593 Охват/переглядів
2025-08-20 11:28
Повідомлення №634
#діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста і сьогодні літера “С” а разом з нею велика кількість важливих та потужних слів.СВОБОДА, ми про неї достатньо поговорили розглядаючи слово ВОЛЯ, тож ще повернемось до нього.«Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.» Степан БандераРешта слів по більшості пов’язані між собою саме в контексті націоналізму, тому давайте спробуємо формат логічного ланцюжка.Отже, коли в тебе хтось намагається відібрати СВОБОДУ то є ніби декілька варіантів розвитку подій, проте в націоналістів він лише один - СПРОТИВ.ДІяльність націоналістів, це тотальний СПРОТИВ агресії проти твоєї країни та Держави, тотальний СПРОТИВ зазіханням на Права і Свободи.«Доки хоч на однім клапті української території пануватиме чужинець… доти усі покоління українців йтимуть на війну» Микола МіхновськийЧасто збройний спротив пов’язаний з САМОПОЖЕРТВОЮ і це Чин, який свідомо на себе беруть націоналісти заради своєї нації. Як найкраще про самопожертву і її цінність сказав Степан Бандера перед судом:«…ОУН цінить вартість життя своїх членів… але — наша ідея є така велична, що коли йде про її реалізацію, то не одиниці, не сотні, а мільйони жертв треба посвятити, щоб її таки зреалізувати.»Всі слова, про які ми говоримо сьогодні, розбирали раніше і яких ще торкнемось, є частиною СВІТОГЛЯДУ Українського націоналіста. СВІТОГЛЯД не дарується, він формується навколишнім середовищем або індивідуально в процесі САМОРОЗВИТКУ.І знову цитата Степана Бандери: «Наш світогляд — це світогляд боротьби і чину. Він протиставлений світогляду рабів і байдужих.»Завершити цей допис хочу терміном СОБОРНІСТЬ, бо Україна єдина і непоборна від карпатських гір і до Чорного моря, тож коли кажете “на західній Україні” задумайтесь, невже в нас декілька Україн? Чи не доречніше було б формулювання “В західній частині України” або “На заході України. Бо ми так лінгвістично не розділяємо південь, північ та схід, то чому саме захід виокремлюється? Чи нам це прищепили колись, а воно працює досі….