Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста і сьогодні літера “П...
479 Охват/переглядів
2025-08-16 11:24
Повідомлення №630
#діалог_з_тренеромПродовжуємо #абетку_націоналіста і сьогодні літера “П”.Про більшість слів на цю літеру в наступному дописі, а сьогодні декілька слів на літеру “П” в контексті подій цієї ночі.ПЕРЕМОВИНИ. Раніше всім було відомо, що США перемовин з терористами не ведуть, та і для цивілізованого світу це начебто мало би бути неприпустимо, проте, Президент США зустрічається з ватажком країни-терориста, приймаючи його на найвищому рівні.Чому Перемовини для себе я не бачу припустимими? Бо перемовини, означають “ПРОБАЧЕННЯ”, тобто коли ми про щось домовляємось, то погоджуючись на умови один одного, за замовченням пробачаємо все те, що було до цього моменту.Пробачити все дорівнює поразці. Лише Переможці можуть собі дозволити бути великосердними і вирішувати, що з минулого можна пробачити, а що ні.Тож, не знаю чого очікували ви всі від Аляски, але ідеальним варіантом було б нагнути путлера, а ще краще ув’язнити його, бо юридично від під слідством і на його арешт виписані безліч ордерів. Проте, на превеликий жаль напевно в сучасному світі відсутній лідер з великими фаберже (путлера таким не вважаю, бо це перелякана криса, яка кидається на все навколо себе)Тож, поки що все, що відбувається. це “ПОРАЗКА” цивілізованого світу, який і цивілізованим можна було називати з великою натяжкою. То закономірним має виникнути питання, то що нам з цим робити?Точно, не чекати поки хтось щось там за нас вирішить.Треба їбошити, викладаючись на повну.Не відсторонюватись від того, що в твоїй країні війна.Тільки тоді матимемо шанси на “ПЕРЕМОГУ” скільки б часу нам для цього не довелось витратити.