Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромЯкщо подивитись ретроспективу нашої боротьби зі споко...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
473 Охват/переглядів 2025-06-15 15:58 Повідомлення №567
#діалог_з_тренеромЯкщо подивитись ретроспективу нашої боротьби зі споконвічним сусідом - ворогом, ми воювали завжди!Та і великих пауз між війнами не було окрім…1775 року, коли настав тривалий “мир”.То що, можливо в той момент позбулись всіх розбіжностей?Чи москалі пішли на поступки?Ні, все набагато простіше. В травні 1775 року за наказом катерини ІІ було розігнано Запорізьку Січ.Тобто нас позбавили війська.Зараз можна багато говорити про передумови, про зрадницьку тактику москалів, про те, наскільки помилковим було рішення Калнишевського.Можна міркувати про те, як би розгортались події, якби не…Та історія не має зворотного руху і що було, те відбуло.Але історія нам потрібна для того, щоб вчитись на успіхах та враховувати помилки.Тож, якщо втратимо збройні сили сьогодні, завтра втратимо Державу.Чи всі загинуть? Скоріше за все ні, але будуть жити у вигнанні, злиднями, втративши коріння та ідентичність, а прийдешні покоління (якщо пощастить) будуть відзначати чергову трагічну дату нашої історії, під час чергової війні зі споконвічним ворогом.Пам'ятайте!Думайте!Дійте!