Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером
Додано 14 лип 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Кількість підписників: 787
Фото: 259
Відео: 41
Посилання: 107
Опис:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Джерело

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером“Ніколи раніше і ось знову!” або “Когнітивна війна”.В...

Логотип телеграм спільноти - Думки з війни Діалог з тренером Думки з війни Діалог з тренером @dialog_z_trenerom
686 Охват/переглядів 2025-02-13 10:09 Повідомлення №459
#діалог_з_тренером“Ніколи раніше і ось знову!” або “Когнітивна війна”.Вчора поспілкувались пу та Трамп і понеслось...:😢Все пропало! Трамп спілкувався з “пу” півтори години, а з “Зе” п’ятнадцять хв, нас зливають…😢ВСе пропало! Трамп сказав щось, що нам не дуже подобається.😢Все пропало, нам доведеться поступитись територіями.😢Все пропало… і тут кожен знаходить ще щось своє.І тепер мені цікаво, ви реально увірували, що Трамп все порішає? Швидко і на нашу користь?Він сказав, що буде сприяти припиненню бойових дій і буде робити так, як (на його погляд) це матиме потенціальний успіх. Чому лише на його погляд, бо є інша сторона, вперта, зрадлива та підступна. яка буде маніпулювати, затягувати, щоб зрештою отримати “гарне обличчя” виходу з війни.Ви дійсно вже спланували відпочинок в Криму на наступне літо? Всі, хто більш-менш дотичний розуміють, що це навіть не марафон, це шалена ультра, яку нам ще долати і долати і не факт, що фініш відбудеться за нашого життя. То що тоді, здатись, чи зміритись? Ні!Nація, це ланцюжок поколінь “мертві, живі і ненароджені” тому, все, що відбувається зараз і відбуватиметься в подальшому, це наша відповідальність перед ненародженими.Від того, наскільки міцними будуть наші позиції на фронті, чи в політиці залежить не просто багато, а все.Бо “вони” опікуються тим, як будуть виглядати в тій, чи іншій ситуації, а ми тим, як будемо жити далі та і загалом, чи будемо жити…Думайте.Аналізуйте.Не зачаровуйтесь, щоб не було болісних розчарувань.Можливо не найгірше, але найскладніше ще попереду.