Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - де я нахуй
Додано 06 гру 2025

де я нахуй

@deyanakhuy
Кількість підписників: 9 553
Фото: 1,690
Відео: 678
Посилання: 209
Опис:
самі в шоці
Джерело

де я нахуй | Два слова стосовно Києва і Кличко. Душе шкода, але за десять років Кли...

Логотип телеграм спільноти - де я нахуй де я нахуй @deyanakhuy
5 080 Охват/переглядів 2026-01-14 19:16 Повідомлення №4182
Два слова стосовно Києва і Кличко. Душе шкода, але за десять років Кличка Київ зі столиці перетворили на регіональне місто. Це всі бачать і знають, особливо кияни. Ті, хто переїхав зі свого хутора, а таких сотні тисяч, дуже раді Києву, дуже він їм подобається, бо у них вдома гімно і сіно, а тут хоча б асфальт є і концерти в Палаці спорту, тут зрозуміло. Але Київ реально в поганому стані: комуналка на нулі, радянську спадщину ремонтують аварійно, нічого не реконструюють. Подивіться на стан мостів, вони всі в столиці офіційно аварійні. Дороги роблять з поганого асфальту, шоб вже за два-три роки перестиляти його за шалені гроші. Жодної станції метро. Жодної нової розвʼязки (останні відкривав Азаров, як і станції метро). Хрущовки, панельки у жахливому стані і ззовні і всередині. Прибудинкові території наче після Чорнобиля. Хаотична страшна забудова в історичному центрі. Найгірша в Європі ситуація з пробками. Дніпро в жахливому стані. Влітку після кожного ливня потопи. Взимку після кожного морозу прориває труби. Київ - єдина європейська столиця без обʼїздної дороги, фури просто вбивають і дороги і трафік. Криміногенна ситуація жахлива. Проституток і шалену кількість жабраків кришує поліція. Мафія евакуаторів процвітає З хорошого? Ми всі любимо Київ за його атмосферу і серце. Ще люди тут особливі. Київ пахне історією, бачиш у ньому велич століть. Але ж це ніяк не повʼязано з владою. А владу, конкретно Кличка, обрали ті самі селюки, шо переїхали і прописались тут. Нагадати вам кількість проголосувавших за Віталіка? 250 тисяч. З 3,5 мільйонів мешканців. Такі діла. І звісно треба рятувати столицю. Звісно треба шось робити