Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - де я нахуй
Додано 06 гру 2025

де я нахуй

@deyanakhuy
Кількість підписників: 9 553
Фото: 1,690
Відео: 678
Посилання: 209
Опис:
самі в шоці
Джерело

де я нахуй | І ще дещо по виборам в державі самого мудрого наріду, а саме по вибора...

Логотип телеграм спільноти - де я нахуй де я нахуй @deyanakhuy
5 690 Охват/переглядів 2025-12-29 09:58 Повідомлення №4046
І ще дещо по виборам в державі самого мудрого наріду, а саме по виборам в сумнівній прозі під назвою ДіяПерші кричать, шо хочуть так голосувати, бо це зручно (тупі завжди так кричать)Другі кричать, шо не можна голосувати в дії, бо це фальсифікації і найобка І жодна зі сторін не кричить, шо дирява дія абсолютно ніяк не захищає персональні дані в принципі, вона не захистить і анонімність голосу виборця. Вибори це анонімність, тупі ви аболтуси, це прописано в Конституції. Це фундаментальна річ будь якої держави. Бо завтра умовний черговий майдан або режим і за ваш голос першими поплатитесь на всіх рівнях. Саме тому від онлайн голосування відмовились всі демократичні країни, коли лишень придумали це. Придумали, відпустило, подумали, передумали. Бо знають ризики. Ні, аде якшо ви тупі до чортиків, то шо ж ..До речі, чому Дія є лише в Україні? Ну ось така от прога з паспортами і всіма документами, які приймають з екрану мобільного? Звісно тому шо Федоров геній, а не тому шо всі нормальні країни дуже турбуються про безпеку своїх громадян, основою якої є захист їх (громадян) персональних даних