Джерело
Дерменжи | Ніхто не просив, але Смілянський (CEO Укрпошти) викотив пост в якому б...
122 Охват/переглядів
2026-02-06 15:42
Повідомлення №641
Ніхто не просив, але Смілянський (CEO Укрпошти) викотив пост в якому без задньої думки наводить порівняння держслужбовців і жінок.Казкова дебілістика.Загалом, позиція, що треба реагувати на кожен коментар в інтернеті — максимально дебільна. І мені завжди здавалося, що вона максимально очевидна. Є базовий принцип: реагувати на закид = робити його легітимним.Така поведінка, коли чомусь очікується, що керівник має толерувати будь-який бруд і маячню на свою адресу, породжує безкарність.
Безкарність чого? Свободи слова?) Тебе обзивають рандоми із інтернету, а ти реагуєш так, наче це твій колега із сусідньої компанії написав і треба показати хто тут з яйцямиЯкщо тобі не подобається держсектор — звільняйся. А так ти сидиш 8 років на посаді і прекрасно розумієш, на що підписався. І зараз намагається виправдати ту хуйню що написав.
...не ображайте людей, які працюють у державному секторі...... І так, вони часто працюють за невеликі зарплати, хоча мало б бути навпаки Пише чел, у якого одна з найбільших зарплат в держсекторі ☀️Ребрендинг з ахуєнним tone-of-voice.