Джерело
Дерменжи | Так, я реально пишу пост про пост у Threads нашого постмодернового сло...
135 Охват/переглядів
2026-01-25 00:07
Повідомлення №636
Так, я реально пишу пост про пост у Threads нашого постмодернового слона і сина українського стендапу — ФелікZа РедькиКолись мені одна хороша людина пояснила, що жарт гарний тоді, коли від нього смішно і він доречнийЖартувати на поминках про померлого — не дуже гарна ідея.Багато людей вважають цей пост Фелікса Редьки — русофільским. Я теж так подумав при першому прочитанні. Але як адепт і самоназваний екZперт русофільської постіронії можу дати висновок, що це точно не пост на підтримку Булгакова від Фелікса. Цей пост про лицемірство і нечесність, коли паралельно живуть патріотичні гасла із зносом російської культури і корупційні кейси на багато мільярдів від яких (частково) залежать сьогоднішні проблеми.Цей пост про недостатність чистого патріотизму для перемоги, бо потрібен холодний розрахунок та хитра перевага у війні, коли тебе переважає ворог по всіх цифрах.Цей пост про те, що культури недостатньо для розвитку країни — це лише частина від того що має бути для успіхуЄдине, в чому не правий Фелікс — це доречність посту. Русня стріляє чи не кожен день шахедами, ракетами та іншими видами озброєнь перетворюючи життя на страждання.Люди сидять по 15+ годин без світла, у купи людей немає опалення та базової можливості помитися.Це все — величезна порохова бочка із страху, агресії та ненависті. І кожне неоднозначне повідомлення це сірник, який цю бочку моментально підпалює.Вже декілька кейсів за останній час, як заяви від людей, які за Україну і з Україною — викликають масовий вилив хейту. Свобода слова існує. Право на вільну думку має бути. Але, можливо, зараз НАЙГІРШИЙ час щоб відкривати єбало і коментувати поточну ситуацію, бо БУДЬ-ЯКИЙ коментар буде сприйматися агресивно — причини для агресії є і вони цілком зрозумілі.Вся агресія має бути направлена на русню, яка не зважаючи на корупцію чи проблеми в економіці, управлінні і т.п. залишається головним і наймасштабнішим чинником наших проблем.Тому і фокус агресії має бути на русню, як мінімум в цей емоційно складний для суспільства періодЯ і сам грішу тим, що агресую на оточуючих мене людей, коли цілий день немає світла, мій графік дня просто розйобаний як районна підстанція, а вода з душу крапає струменем наче це вранішня роса.Не тому що я їх ненавиджу, а тому що емоції нема на кого випустити — ані Путіна ані Міндіча поруч немає, щоб в'єбатиФелікс зробив пост, який, глобально, не заслуговує на такий шквал уваги, хейту та критики. Але який читаєься настільки неоднозначно та є настільки недоречним конкретно ЗАРАЗ, що тепер на стендапи краще ставити більше охорониНайгірше, що можна було зробити, Фелікс вже зробив — просто продовжив гнути лінію. Ніяких вибачень, ніяких пояснень. Лайк за ще один раз, коли Фелікс показав наявність яєць (але нахуя?) і НЕпрогинання під лінію партії 👍Дизлайк за втрату авторитету в очах багатьох підписників в цей складний час — цей хейт цілком зрозумілийЩе побачим...