Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР Діда
Додано 14 лип 2024

ПТСР Діда

@ded_shinibi
Кількість підписників: 44 827
Фото: 821
Відео: 277
Посилання: 383
Опис:
Залиш надію, всяк, хто входить сюди ☠️

👥 Кількість підписників

44 827
Середній/День:: -41
Середній/Тиждень:: -180
Середній/Місяць:: +698

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 42,900 25-09-16 16:10
Це історія про покоління, яке виросло на трибунах, у лісах, в індустріальних кварталах і на вулицях спальних районів, а сьогодні захищає країну зі зброєю в руках.Фанатська культура — феномен, що давно вийшов за межі стадіонів та футбольних матчів. Вона стала рушійною силою змін у суспільстві: від Майдану, від опору внутрішній тиранії — до повномасштабної війни з зовнішнім ворогом, до відчайдушної боротьби за ідеали нації.Ця колекція — наша спільна шана ультрас і хуліганам, які віддали життя за Україну, а також тим, хто продовжує боротьбу. Шана вашій сміливості, відданості та дисципліні.Щиро дякуємо вам за все!P.S. Наша спільна колекція є благодійною. Виручені кошти будуть спрямовані на організацію поїздок для чинних військовослужбовців та тих, хто проходить реабілітацію, на домашні матчі національної збірної України в рамках відбору до Чемпіонату світу 2026.Ролі у нашій відеороботі виконали бійці 12-ї бригади спеціального призначення «АЗОВ» НГУ та 1-го окремого загону спеціального призначення «Омега».https://riotdivision.tech/collections/riotdivision-x-uaf
👁 35,200 25-05-12 12:47
Малолеткі ахуєвші нахуй, саме ті які висять на руснявій культурі, дегани кончені які несуть русняву залупу в наше суспільство по типу вчорашніх хуйланів, зайдіть на любий паблік їх, та подивіться з ким збігається аудиторія їх каналів? Ага саме з русаками ніяк не нашими, а потім дядя федя з фсб який буде косити під альтушку, забайтить малолетку на тероризм, спочатку це буде просто щось легке, а потім вже поведе до більш серйозних наслідків. Нетакусі думають що все в житті рофл, а нехуя, зараз часи зовсім інші, і русаки дуже добре працюють саме на малолеток через всілякі пабліки в тг, а хуесоси на адмінах несуть відповідальність за своїх школьнічков, і ніяк не фільтрують базари в своїх чатах тим самим підтримують це все, бо це ж актів єбать, по рефке на казік дроп нехай залетить.Всі хочуть жити та балдеть на бабках, але часи зараз зовсім інші блядь, і відповідальність несе кожен.Молодь не повинна відриватись від реальності сьогодення, і не потрапляти під вплив руснявоі культуру та під вплив спецслужб рф.
👁 19,400 25-01-28 12:39
Тема грантів дійсно підняла градус джьоп в країні 😋Скільки ж маніпуляцій можна прочитати, і в більшості кажуть дійсно правду, що на грантах була критична інфраструктура, і медицина, і енергетика, там так, НО )))За це все ж пишуть саме журналісти десятків медіа під копірку, які сиділи та проїдали ті кошти з грантів. Звичайно, це дуже погано, що гранти призупинилися для важливих сфер країни, але без маніпулятивних журналістів якось та виживемо 🥹Тут не вистачає тексту на сто тисяч слів про те, як важливі гранти, і що вони всі в дуже-дуже критичні місця йшли, але від якогось медіа, яке просто за себе дуже-дуже хвилюється, і їм по*бать, на що там ще не вистачить коштів.Без негативу 🤝🏻Хочу нагадати приклад, хто на грантах сидів. Памʼятаєте «Ukraїner»? Це ті самі, що назвали шакалами мілітарі-спільноту за те, що вимагали звільнення їхньої редакторки, яка там писала «єбалом по асфальту би йобнула» військового за скандал там у твітері. ))Замість адекватної реакції вони почали медіа-бійку з людьми, що вимагали реакції на ту навіжену.