Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВещДок
Додано 14 лип 2024

ВещДок

@dbr_kh
Кількість підписників: 1 210
Фото: 1,400
Відео: 573
Посилання: 106
Опис:
Розповісти нам цікаву новину можна тут http://t.me/DBRgovkh після перевірки ми її опублікуємо. Разом рухаємося до перемоги. Слава Україні та її героям.

👥 Кількість підписників

1 210
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

699
Середній/День:: 1,250
Середній/Тиждень:: 938
ERR: 57.77%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 694 25-04-12 09:29
Нагадування для патрульної поліції: викрадення людей під виглядом «розшуку від ТЦК» — кримінальний злочин!Останнім часом патрульні поліцейські все частіше затримують людей на вулицях, посилаючись на «розшук» від територіальних центрів комплектування (ТЦК).При цьому вони не складають протокол затримання, не вказують підстави, не називають документу, яким керуються, і не фіксують час затримання.Це грубе порушення закону, яке може кваліфікуватися одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України:Стаття 371 — Завідомо незаконне затримання (до 3 років позбавлення волі)Стаття 365 — Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органуА також порушення ст. 261 КУпАП — обов’язкове складання протоколу при адміністративному затриманні!Нагадуємо:Протокол має бути складений негайно після затримання, із зазначенням підстав, часу та законних підстав.Максимальний строк адміністративного затримання — не більше 3 годин.Без протоколу та документів — це викрадення людини в юридичному сенсі.Поліцейський, який бере участь у такому «затриманні», стає співучасником злочину.
👁 936 25-03-31 18:43
Вимагаємо від начальника поліції вжити заходів щодо цих осіб, яких важко навіть назвати жінками.Мало того, що своїми хуліганськими діями вони знехтували всіма можливими законами та нормами моралі, так вони ще й змусили людей подивитися на ситуацію з іншого боку. Московити завжди прагнули принизити Україну та українців — у своїх фільмах вони зображали нас неосвіченими селянами, у піснях намагалися нав’язати міфи про жадібність і чуби, а всіх, хто розмовляв українською мовою, таврували словом «селюки».І ось, вже три роки триває війна, а якісь покидьки виходять на вулицю в образі «козаків», паплюжачи нашу історію, поки інші, яких важко назвати інакше, ніж продажними шльондрами, влаштовують веселі танці. У той час, коли справжні козаки воюють на фронті в батальйоні «Лють», ці ряжені блазні розігрують вистави в центрі міста, махаючи імпровізованими шаблями.Вимагаємо покарати всіх учасників цього ганебного дійства згідно із законом!Інакше, якщо влада не зреагує, народ сам дасть їм належну відповідь — і тоді це вже буде зовсім інша історія.PS. Якщо у вас є інформація про цих осіб, повідомте нам у приватні повідомлення. Можливо, прізвища, імена або сторінки в соціальних мережах.
👁 1,400 25-03-06 07:47
На платформі Prozorro було оприлюднено тендер, оголошений міським головою м. Лозова, який викликає обґрунтовані підозри. Аналіз тендерної документації свідчить, що закупівля фактично спрямована на залучення осіб, які можуть виконувати функції силового впливу, що не передбачено чинним законодавством України.Згідно із законодавством, вирішення будь-яких питань, пов’язаних із господарською діяльністю та взаєморозрахунками, має здійснюватися виключно у правовому полі, зокрема через судові органи. Однак, пан Зеленський (однофамілець Президента України), який обіймає посаду міського голови, вочевидь обирає інший шлях, що може свідчити про зловживання владою.Додатково встановлено, що зазначена посадова особа активно розпродає власне майно та, ймовірно, має намір найближчим часом залишити місто. У зв’язку з цим закликаємо компетентні органи звернути увагу на дану ситуацію, перевірити вказаний тендер, а також здійснити аналіз інших державних закупівель, ініційованих цією особою, на предмет можливих порушень законодавства.
👁 526 25-02-18 14:37
Обласні військові адміністрації (ОВА) свідомо маніпулюють поняттями, намагаючись створити ілюзію власної влади. Проте всі українці знають, що згідно з Конституцією України джерелом влади є народ. Це означає, що ОВА вводять громадян в оману, намагаючись закріпити у суспільній свідомості хибне уявлення про свою роль.Фактично ж посадовці ОВА – це звичайні державні службовці, які отримують заробітну плату з коштів платників податків, тобто від народу, який є єдиним носієм влади в країні. Ба більше, не обмежуючись лише офіційними виплатами, деякі з них ще й зловживають своїм становищем у власних інтересах.Ми періодично висвітлюватимемо подібні випадки, щоб нагадати чиновникам: в Україні влада належить народу, а ОВА – лише адміністративний орган, що має діяти в інтересах громадян, а не навпаки.Вла‌да — здатність і можливість того, хто нею володіє, за допомогою авторитету, заохочення, або примусу, впливати на дії інших, нав'язуючи свою волю. Антонімом, антиподом слова "Влада" є особа, чия воля була пригнічена, тобто невільник, раб. Якщо вони себе називають владою, тоді ми хто? Вони вважають народ України рабами, яких вони пригнічують. Ніколи не називайте їх владою, інакше ви самі себе теж будете навіть на рівні підсвідомості вважати невільниками. Влада це ви, і це не ви повинні виконувати їх волю, а навпаки: це вони повинні виконувати вашу волю.Вони - це всього лише створений вами гаджет для поліпшення вашого життя. Такий самий як тостер або кавоварка. І уявить собі, коли з'їхавши з глузду, якась кавоварка або тостер надумали собі, що вони можуть бути владою над вами. Що ви будете робити? По перше їх треба буде негайно вимкнути. А далі розбиратися: чи ремонтувати чи на сміттєзвалище. Панування гаджетів над собою нормальна людина не захоче,  якщо вона психічно здорова. Так чому ви дозволяєте їм бути владою над вами?
👁 577 25-02-16 10:57
15 лютого – день позору, а не пам’ятіУчора чиновники покладали квіти та "вшановували пам’ять" радянських солдатів, які брали участь у війні в Афганістані. Але давайте називати речі своїми іменами: це була окупація. Так само, як нині російські війська вдерлися в Україну, радянська армія увійшла в Афганістан, щоб утримати контроль над чужою країною.Чому в незалежній Україні ці люди отримують підвищені пенсії та державні пільги? Чому наша влада продовжує радянські традиції "вшанування окупантів"? Радянські війська не несли мир – вони захоплювали, нищили та гинули за чужі імперські інтереси.Це не день пам’яті. Це день, коли ми змушені згадувати, як Україна ще не до кінця позбулася радянського минулого. Якщо чиновники такі палкі шанувальники окупантів – нехай краще поїдуть у Москву й покладають квіти там. Окупація - це злочин. Шанування злочину та злочинців на фоні агресії проти України та окупації її територій - як мінімум це аморально, якщо  це не злочин. Ми повинні зазначити, що в сучасному світі будь яка агресивна війна, будь яка окупація - це ганебне та злочинне явище, не зважаючи на те, хто це робить. І якщо наші співгромадяни цей злочин скоювали - це все рівно злочин, і ніякої шани за це не повинно бути. Тільки ганьба. Ми повинні це зробити, щоб не продовжувати героїзацію агресіїНам треба відмитись від цієї ганьби.
👁 1,100 25-02-13 12:05
На Харківщині за матеріалами ДБР судитимуть правоохоронця, який планував переправити військовозобов’язаного до МолдовиПрацівники ДБР у взаємодії з ДВБ Нацполіції завершили розслідування стосовно правоохоронця з Харкова, який взявся організувати переправлення військовозобов’язаного до Молдови за $7500.Харків’янин, шукаючи законні способи виїзду за межі держави, вирішив проконсультуватися з цього питання зі знайомим правоохоронцем. Останній дав зрозуміти, що це можна зробити виключно за гроші та незаконно.Правоохоронець обіцяв, що з використанням його службового посвідчення вони безперешкодно доберуться з Харкова до Одеси. Далі  розмістяться в готелі, де «клієнта» зустрінуть спільники, які вже й допоможуть перетнути кордон з Молдовою.Отримавши завдаток правоохоронець придбав квитки на потяг з Харкова до Одеси та особисто супроводжував свого клієнта.16 листопада 2024 року обоє прибули до Одеси та поселилися в готелів де відбулася передача решти грошей, під час чого правоохоронця було затримано.
👁 1,100 24-12-29 12:02
Прочитавши трохи коментарів у публічних спільнотах, можна зробити певні висновки. Один із них дуже простий: при владі перебувають люди, які і створюють цей поганий баланс у сфері охорони здоров'я. Рубан — це ключовий гравець в історії міста та створенні сумнівних схем для розкрадання міського майна. Багато хто вважає, що її тримають на посаді через її вміння готувати персонал до виборів. Однак давно зрозуміло, що єдине її справжнє вміння — це «перевзуватись на льоту», і це вона відпрацювала добре.Ми пам'ятаємо її крилату фразу про Гепу-сепара. Пам'ятаємо, як вона разом із Родзинським створювала проблеми, а потім швидко їх «розрулювала», створюючи уявну необхідність. Настав час поставити крапку в цьому питанні. Адже можна призначати нових керівників департаментів, але основну проблему ігнорувати, сподіваючись на зміни. Та, на жаль, це працює інакше, і рішення доведеться ухвалювати рано чи пізно. Контракт завершено, і час відправити її на заслужений відпочинок, інакше вона відправить на відпочинок усіх вас.
👁 1,200 24-12-16 08:07
Сплячі ячейки активізуються: нові загрози для УкраїниСхоже, "забуті" діячі типу Бойка та йому подібних знову піднімають голови. Ці персонажі діють лише тому, що їм потрібна аудиторія баранів, а слабка "опозиція" вигідна для підтримання ілюзії демократії. У них навіть є резервний варіант у вигляді Арестовича — його "розкрутка" коштувала чимало ресурсів.Але давайте пригадаємо, чим стало для нас ОПЗЖ. Саме їхні депутати всіх рівнів спричинили війну у наших домівках. Медведчук переконував Путіна, що тут на нього чекають. Інші, як Кивалов, давно перебралися до Московії. Та й у Харкові ще вистачає ворогів. Вони часто займають ключові посади в області чи на стратегічно важливих підприємствах.Ці "помічники" Путіна працюють тихо, але ефективно, і наша задача — показати їхнє справжнє обличчя. Чорні сили бояться світла, тому ми будемо максимально висвітлювати їхні дії та корупційні схеми.Якщо у вас є інформація про таких осіб — пишіть нам у приватні повідомлення. Разом ми зможемо викрити ворогів і наблизити нашу перемогу. Кожен із нас має зробити максимум можливого!Слава Україні! Разом до перемоги!
👁 4,300 24-12-07 19:03
Євген Благовіщенський — це чоловік голови медичного профспілки Олени Благовіщенської!З січня 2022 року Євген Благовіщенський обіймав посаду директора КНП «Міський пологовий будинок №1».За нашими даними, Євген Благовіщенський у п’ятницю та не лише полюбляє у компанії алкоголіка Ігоря Кулика та хитрого чоловічка, схожого на Бабака, вести переговори із «зеленим змієм».Але зараз не про це. Ми хочемо розповісти про численні скарги, які почали до нас надходити. Не на те, що Ігор Кулик та його друзі пиячать, а на те, що Ігор Кулик впровадив у систему охорони здоров’я Харкова тотальну корупцію та крадіжки.До нас надходять численні скарги з багатьох медичних закладів, зокрема й КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова».Лікарі КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова» скаржаться, що з приходом Євгена Благовіщенського ситуація в лікарні значно погіршилася. Побори з лікарів стали космічними.Євген Благовіщенський уже оголосив, що має намір змінити (тобто продати місця) всіх завідувачів відділень, призначити своїх «смотрящих» та збирати данину для «золотої М-орди».Завідувачі це чудово розуміють і не можуть збагнути, як боротися з беззаконням, яке провадить Ігор Кулик.Ми ж прекрасно розуміємо, що Євген Благовіщенський купив своє крісло, можливо, навіть недорого, у свого товариша по чарці Ігоря Кулика.Тут мала би втрутитися профспілка.Але ми прекрасно розуміємо, що абсолютно безкорисна голова медичного профспілки Олена Вікторівна Благовіщенська навіть у страшному сні не уявляє, як потрібно захищати права лікарів.Абсолютно завжди і в усі часи безкорисна Олена Вікторівна Благовіщенська лише збирає внески та двісті разів на рік робить ремонти у приміщенні, де сидить, витрачаючи ці внески на себе улюблену.Медичний профспілка під керівництвом Олени Вікторівни Благовіщенської в принципі не збиралася й не зможе захищати права лікарів КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова» та інших лікарів через те, що у Олени Вікторівни Благовіщенської є прямий конфлікт інтересів.Чоловік Олени Вікторівни Благовіщенської отримав крісло директора від голови департаменту Ігоря Кулика, з яким Євген Благовіщенський проводить застілля.НАЗК, якщо ви не розумієте, про що йдеться, то навіщо ви потрібні?Вкотре наголошуємо, що мама Кулика, Кулик Тетяна, продовжує керувати 20-ю поліклінікою.Ігоря Кулика призначили на посаду голови департаменту незаконно, за фіктивними документами, і ця людина не відповідала вимогам.Голова медичного профспілки Олена Вікторівна Благовіщенська краде гроші членів профспілки та не виконує своїх прямих обов’язків через повну залежність від Світлани Рубан, Ігоря Кулика та ще кількох шахраїв.
👁 3,300 24-12-04 07:40
Суд відправив під варту ексзаступника голови Вищого господарського суду України🔹 Суд обрав запобіжний захід колишньому заступнику голови Вищого господарського суду України у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави до 30 січня 2025 року. 🔹 Працівники ДБР затримали колишнього посадовця 3 грудня 2024 року. Його підозрюють у тому, що він разом з іншими суддями побудував «бізнес» на судових рішеннях. 🔹 Встановлено, що колишній суддя, а нині адвокат, входив до складу злочинної організації, яка складалась здебільшого з суддів, адвокатів, арбітражних керуючих, різних працівників суду тощо.🔹 Вони за хабарі виносили «потрібні» рішення, переважно у господарських спорах. Організатор «бізнесу» – теж колишній високопосадовець Вищого господарського суду України – незаконно втручався у розподіл справ та віддавав їх на розгляд виключно «своїм» суддям, які виконували «побажання замовників».🔹 Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.Суддям Бородіна та Зубу готуватися! Ви й так довго трималися на зв’язках, але всьому приходить кінець. Ті, хто планував витратити гроші, вкладаючи в цих суддів, скоріш за все, просто їх втратять.