Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️
Додано 14 лип 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Кількість підписників: 19 163
Фото: 5,050
Відео: 104
Посилання: 2,950
Опис:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Джерело

Післямова паблішерки✍️ | Перша прочитана в листопаді 😅 "ШПИГУНСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ" Тесс ҐеррітсенКСД...

Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 700 Охват/переглядів 2025-11-01 14:19 Повідомлення №6471
🍂 Перша прочитана в листопаді 😅 "ШПИГУНСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ" Тесс ҐеррітсенКСД, 2024, 400 стор. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🍄‍🟫 Перша книга в серії, як це любить Тессочка. Бувша агентка ЦРУ Меггі Вілл хоче спокійного життя в холодних, але затишних єбенях штату Мен (і ні, це не омаж до Кінга, авторка сама там живе вже більше 30 рочків). Але як це зазвичай буває — минуле не відпускає, тим більше, якщо це минуле із трупами, зрадами і дуже, дуже великими грошима. Тому, коли це минуле приходить до неї навіть у ці холодні, але затишні єбеня, Меггі разом із друзями доводиться тряхнути стариною. 🍄‍🟫 Це дуже не та Тесс, до якої ви раптом звикли за кільконадцять романів про Ріццолі та Айлз. По-перше, це шпигунський детектив, а значить всі оці заговори урядів, торгівля зброєю, політичні ігріща — в наявності. По-друге, тут, як і в "Саді кісток" (окремішний детектив авторки) дві історичні лінії і зроблено це досить добре. 🐈‍⬛ Трішки заважав наліт мерісьюшності головної героїні — і там вона вислизнула, і те змогла, і ховатися не дихаючи в шафі може — ну але нехай. Все ж таки секретна агентка, досвід!🐈‍⬛ Є згадки русні, але в аспекті агентури, яка всюди сре й гадить, вмішується в роботу спецслужб інших держав і взагалі ворог — ну тобто перебуває в своєму природному стані, тож норм, хуйня і є хуйня, што уш тут.❤️ Що дуже сподобалося? Герої, яких зазвичай дуже мало в масовій літературі, а саме — ті, кому вже за 60, але вони активні, а не об'єкти турботи чи жалості. В цілому дуже ок-норм читання, швидке як і завжди в Ґеррітсен, не для перечиту, звісно, але достатньо приємні кілька годин з книгою вам забезпечені. #Дафа_радить любителям жанру