Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦

@cryptoukrainian7
Кількість підписників: 13 298
Фото: 1,550
Відео: 55
Посилання: 1,760
Опис:
Самі актуальні ретродропи, амбасадорки та роздачі💰 👉Питання і співпраця: @mugivara_crypto 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao, @Andryshaa_13, @ostapsmm 🫡Відгуки по рекламі: https://t.me/cryptoukrainianrespond

👥 Кількість підписників

13 298
Середній/День:: +131
Середній/Тиждень:: +89
Середній/Місяць:: +67

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 958
Середній/День:: 2,400
Середній/Тиждень:: 1,834
ERR: 14.72%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія змін назви

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 2024-10-26
бла бла 2024-10-21

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,500 24-07-27 09:23
Ще один топчик до відпрацювання 🎩Всім привіт! Сьогодні наткнувся на цікавий блокчейн, який вже не раз натякав, що роздасть дропчик своїх токенів в майбутньому. Річ йде про блокчейн Movement Labs. Movement Labs— це мережа модульних блокчейнів на основі move. Зібрали 41.4м інвестицій від таких фондів, як Binance Labs, Polychain Capital, OKX Ventures. Зраза в проекті для відпрацювання є тільки Galxe. Обіцяють дуже скоро запустити тестнет і гільдію з ролями в діскорд. Но поки цього немає, відпрацьовуємо те що є. ⌨️ Що робимо: 1. Переходимо наGalxe 2. Виконуємо доступні завдання і забираємо поінти 3. Також додатково забираємо тут ТИК|ТИК|ТИК|ТИК4. Чекаємо нових апдейтів — Друзі, проект зібрав аж 41м від бінанс, хіба це не великий натяк на те, що буде лістинг на їхній біржі? Я думаю так і буде, а також буде хороший дроп, так як відносно мало людей його відпрацьовує. Просто гляньте на регіональні чати в діскорді, там голяк. В любому випадку, проект потрібно зробити, активності безкоштовні і насипати може файно.🇺🇦Crypto Українець | Чат | #ретродроп
👁 2,300 24-07-17 15:37
Ora protocol - те що нагодує 😋 Всім привіт! Давненько на каналі не було хороших проектів для відпрацювання. Шукав для вас щось годне і наткнувся на дуже цікавий проект з непоганим потенціалом до дропу. Ora protocol - штучний інтелект на основі Ethereum, розроблений для передачі розширеного штучного інтелекту та складних обчислень в onchain.Зібрав 22 мільйони інвестицій від таких фондів: Polychain Capital; HashKey Capital; SevenX Ventures і т.д. Зараз ми можемо в них фармити поінти, за які в майбутньому напевно буде дроп. Зразу кажу, тут потрібні вкладення. Одна транзакція в протоколі вартує приблизно 3$, що є не дуже так дешево.⌨️ Що робимо: 1. Переходимо на сайт 2. Підключаємо гаманець 3. Підключаємо твіттер 4. Вводимо інвайт код: 1R3T475. Далі йдемо на Onchain AI Oracle 6. Генеруємо рандомну відповідь і підписуємо контракт 7. Нажимаємо фініш і чекаємоПереглянути свої поінти можна в вкладці DASHBOARD. — Братва, я думаю потенціал є, тому зажену невелику частину ферми. Багато не хочу заганяти, бо трошки витратно вийде. Буду робити по три транзакції різних ORACLE на акаунт, це буде виходити десь 10$/акк. Глянем що вийде. ВСІМ ПРОФІТУ!🇺🇦Crypto Українець | Чат | #ретродроп