👍Заголовок...Всім привіт, братва! Поки на ринку майже немає активностей пропоную вам підготувати свою фермочку під майбутнє, так як вічно не може бути все так плачевно, в ринку стає меньше людей і з часом полюбому будуть якійсь промки від байбіта на пару соток баксів, якійсь абузи цікаві і т.д.Тому я зараз затестив і переніс свою фермочку на новий антік Agent-X, так як він по-перше девевше в рази ніж той же Ads, по-друге можна зараз получити ваучер на 100$, щоб всьо затестити і по-третє в нього є багато прикольних нових фішок: таких як підтримка UPD, інтегрована аішка, висока безпека, міграція профілів наприклад з Ads всього за 2 хвилини і багато інших.
🔴Для своїх підписників я виділив 100$ бонусу, щоб кожен міг затестити антік і, можливо, перейти на нього якщо все сподобається.⌨️Щоб отримати 100$:1. Реєструємось за цим посиланням та встановлюємо антік2. Логінимось і у вкладці "Payments" вводимо код mugivara3. Получаємо 100$ та використовуємо їх як вам потрібно👉Після цього якщо щось непонятно є повна інструкція у відео форматі⏰Ваучер діє до 28.02.2026, тому затестіть прям зараз, не скіпайте(Agent-X поки працює тільки на Windows, скоро буде інтеграція на MacOS)—Для мене дуже сподобався продукт та його фішки + всеодно роботи поки прям майже 0, тому покращуйте інструменти для свого абузу, братва. Також використовую проксіки від proxy-seller по промокоду cryptoua7 - 15% знижки на IPv4, IPv6, ISP та 39% на Резидинтські впродовж 2 тижнів
І так як і обіцяв, закидую вам парсери та інструменти, які я юзаю для торгівлі❗️Для початку примітка: парсери це інструмент, а не гарант вашого прибутку, завжди потрібно проводити власний ресьорч всього, парсери працють як помічники, щоб швидко запалити якусь аномалію в ціні і дати вам сигнал.По своєму досвіду скажу, що найшвидше приходять все таки платні парсери, хто хоче прям плотно зайнятись фармом різних спредів — рекомендую, але не всі готові платити 70 баксів на місяць заради цього, особливо лоубанки, тому підійдуть і безкоштовні. Серед платних юзаю Genesis та CryptoInvest, без ссилок, не буду робити рекламу, кому цікаво той ізі знайде.
А тепер до безкоштовних парсерів та інструментів для торгівлі:🔴Бот по Fair Price — не супер популярний, але дуже топовий, я юзаю його, майже завжди детектить справедливу ціну дуже швидко і при аномальних розривах можна встигнути зайти. Fair Price це так звана мета зараз, вже всі кому не лінь розписали гайд про це і зашилили, тому хто не шарить або не до кінця розуміє — напишіть в коменти я вам поясню
🔴Ще пару ботів по fair price'у на gate і mexc, всіх біржах🔴Бот, який показують спреди між біржами та дексами від 7%+🔴Пампи дампи на Mexc | Gate🔴Бот показує пампи дампи на Binance на 4%🔴Пампи/дампи на HL🔴Новостний канал, який швидко сповіщення про нові лістинги, пару раз вже фліпнувся в лонг під новину про лістинг на бінанс фьючах, ультра корисно як на мене🔴Сайт бінанс альфи, де можна відслідковувати кінець 4х і пробувати зашортити під це—Список буде доповнюватись в закріпі, коли буду бачити топового фрішного бота, в мене їх не так багато, бо частіше юзаю платних. Зберігайте постік собі, тестіть що підходить вам, що ні та вже працюйте з цим. Якщо є цікаві теми на які ще зробити пост, пишіть в коментах👇p.s. до речі в кого немає всіх бірж, можете зареєструвати з самими приємними умовами — ТИК
Catapult добавить фьючі собі на платформу?🍸Братва, вже 20 числа Catapult добавить деплой токенів, про що я детально писав в цьому пості. Якщо коротко, то токени будуть деплоїтись після досягнення певного оборота ваші токени будуть ставати реальними і їх можна буде купляти як звичайні монети, а за створення ви заплатите всього 10 баксів.Токени будуть бондитись з капою 1к$, що в цілому дає великий потенціал для росту. Думаю перші токени можуть дати хороші ікси, щоб дати хайпу, ринок чуть оживився + катапульта сама буде продвигати ці токени.⚫️Тому готуємось братва, раджу вам зареєструватись, ось лінк, потикати платформу і поторгувати, щоб бути готовим, на стрімах все це будемо тестити з вами.🔵Також в своєму анонсі вони анонсували люту імбу — фьючі на платформі, що дає більше способів для торгівлі і заробітку, так як більша частина токенів все ж падає, можна буде торгувати і ріст, і падіння, як на мене гем, особливо якщо у вас є досвід в трейдингу—Сьогодні ввечері проведемо стрімчик з Тарасом в 19:00, буде цікаво, поговорим про те як він виніс 14к$ з промки байбіт минулого місяця, з кайфом почілим і поспілкуємось та звісно розберем нові апдейти та поторгуєм на катапульті, всіх чекаю, гм! p.s. також хто не заповнив форму по катапульт щоб лутнути халявних пару баксів бонуса, зробіть це, після стріма розкидаю нагороди
Ну що, Новий рік пройшов, почуть повератаєтесь вже в ворк? Я почну вже з понеділка, бо трохи прихворів, а поки ловіть цікавий Новорічний апдейтік від Catapult🎄Добавили систему поінтів, які можна отримати за трейдинг на платформі та створення своїх токенів. Я про це писав ще в першому своєму пості про проект, тому тут мабуть нічого дивного, рано чи пізно в проекта планується токен і дропчик для активних юзерівВідповідно чим раніше зайдем, тим більше поінтів зможем зафармити - логічно. Я і далі буду пробувати заробити на самій платформі на створенні своїх токенів і на трейдингу, а вже якщо буде дропчик то просто як бонус, не думаю шо він буде прям мега жирнимНа платформі зараз дуже хороші вольюми, в мене кожен токен який створювався на минулому стрімі був профіт, тому раджу вам більше створювати свої токени, а якщо є досвід торгівлі мемами то і торгувати ракєтки, але без лудки по РМ🔵Починаємо фармити за посиланням👈—На некст стрімі проведем цікавий стрімчик, а то вже цілий рік стрімів не було😁, мені жінка нову апаратуру підігнала, тому якість стрімчиків буде в рази краще вже і надіюсь більш профітніше. Всім удачі і дохуя профітів в цьому році!!!
Заносимо капусту в перший сейл на Jupiter, який торгується в 3х на премаркеті, вже в 17:00!Jupiter роблять свій перший сейл на платформі і буде продавати токен $WET. Хоч ринок і не дуже, але я думаю перший сейл на юпітері точно має покормити. Сейл проходить в 3 стадії, спочатку Waitlist по 0.05, потім для стейкерів JUP по ціні 0.05 і публічний сейл в який ми з вами заносим буде по 0.069➖Формат сейлу FCFS, тому стараємось швидко занести, думаю буде багато ботів але і ручками можна буде занести. ➖Лістинг 5 грудня, я думаю будуть всі топ біржі і Coinbase💻Шо робим:1. Депаємо USDC в мережі SOL на свій гаманець(бажано фантом)2. в 17:00 4 грудня(сьогодні) заходимо на сайт і конектимо кошель3. Заносимо до 1000$ в сейл4. Чекаємо коли дадуть токени сейлу і продаєм на біржі, також можна захеджитись на премаркеті байбіта по 0.175, в 3х)—Премаркет в 3х поки, тому думаю мінуса тут ніяк не буде, тільки ікси, просто буде важко занести, але раджу попробувати занести, я буду 1000$ закидать, дада нєтнєт. Якщо ше є якійсь питання пишіть в коменти, побачимось на сейлі🎩
Ці біржі мають бути в кожного поважаючого себе криптана!!!😮Вирішив зробити пост про всі біржі якими я користуюсь і для чого, тому що часто буває що треба кинути якусь монетку на біржу, а в вас її немає, або ті самі спреди бувають дуже часто останнім часом, тому потрібно мати хоча б базу. А ну і + за моїми рєфками у вас всюди сама максимальна скидка на комсу, користуйтесь:1. Bybit - є більшість пар та зручно торгувати, знижка на комсу 20%!2. Mexc- є майже всі пари, лістинги кормлять на копійку, можете мульти хуярити, знижка на комсу також є, але багато там не тримайте бо є така штука як рк3. BingX - недавно там почав торгувати, зручно, мабуть для трейдерів, якщо такі є, найкраща біржа, можете написати мені в пп якщо у вас великі об'єми, підключим вам найкращі умови, знижка на комсу по рефці 20%4. Gate - дає велику позу на лістингах і на спредах, серед всіх бірж це мабуть моя улюблена з найбільшим пнл за весь час(+15к$), деколи підйобує, але всі біржі такі. Знижка на комсу максимальна, 20%! В кого є акк, можете регнути новий на той же КУС!, проблем не буде5. Bitget - щоб було, деколи можна файно шортити, також дають норм пози, також для арбітражів/спредів топчик, знижка на комсу макс. 20%6. Binance - база грунт основа, думаю в всіх вже є акк, але якщо в когось раптом нема - бистро реєструйте ато засміють7. OKX - деколи бувають класні сейли і лаучпади, дуже зручно для абузерів, так як можна створити багато мультиадресів + недавно альфу запустили, знижка на комсу 20%—Якщо є якійсь питання пишіть, на все відповім, всім гарного вечора)
Отримуємо дроп від Catapult(аналог Pump.Fun) і заробляємо на створенні та торгівлі мемамиВсім привіт! Нещодавно наткнувся на доволі цікавий проект аншил проектік Catapult, шилу по телеграму нема, тільки пару каналів постили, але в твіттері всі торгують і лудять тут.Catapult —це лаунчпад для створення мемів по типу Pump.Fun, де ми можемо створювати свої монетки за 10$ і заробляти на тому що інші люди будуть нею торгувати(5$ за 1000$ оборота, тобто за 2к оборота в нас бу і далі профіт)❗️Проект в рази краще пампфана того ж для звичайного юзера через бондінг механіку Catapult, так як щоб створити щіток нам не потрібна ліквідність, не потрібна маржа на откуп, нам всього потрібно 10$, щоб створити щіток і заробляти з нього, виглядає дуже ахуєнно📊Інфа по проекту:🔵 платформа знаходиться в бета версії і доступ поки тільки по рєфці🔵 проект будується на Hyperliquid і LayerZero і вже навіть в беті роблять по 3M$ оборота в добу🔵 є поінти, скор і т.д., тому скоріш всього буде дропчик свого токена за торгівлю на платформі, але поки ніяких анонсів від команди не було🔵 кожних два тижні Catapult роздає стейбли за об'єм, чим більше об'єму торганули тим більше получили⚫️є два режима: 1- hyper — дефолтний варіант запуску через on-chain, він поки в розробці, через тиждень вже буде також доступний бондінг2- turbo — цей режим якраз в закритій беті, це як ігровий симулятор мемів, де ми створюємо токен за 10$, а графік формується на рандом по алгоритмам, закладеним розробниками, тому ціна не залежить від покупок і продаж на платформі і це прикольна фішка. Також при досягненні 50к об'єму ваш токен виходить в on-chain, лочиться ліквідність і дає вам 2% від суплая токена, щоб ви не могли його задампити⌨️Що взагалі робити:1. Переходимо на сайт та конектимо кошель2. Далі депаємо з свого кошеля, я депав в арбітрумі3. Тикаємо "launch" справа в кутку, ставимо аву назву і створюємо свій токен за 10$, на цьому можна заробити на комсі якщо інші будуть торгувати ваш токен4. Торгуємо іншими токенами та набиваємо об'єм, щоб отримати нагороди в стейблахВиглядає все на перший погляд дуже важко і ніфіга непонятно, але попробуйти зайти на платформу, депнути пару десятків $, які не жалко втратити і попробувати поторгувати.+ проект знаходиться в беті з кожним днем буде ставати все більше людей, і чим раньше ми зайдем тим краще, як ми знаємо потім завжди найбільші дропи сиплять за бетки, той же Grass і Lighter як приклад, потім я впевнений буде шилл лютий, тому залітайте на ранній стадії братва)На наступному тижні запущу стрімчанський на ютубі, де посидим, розберемся і поторгуєм на катапульті + відповім на ваші запитання всі та зробим гівчик, до зустрічі, не прощаюсь🎩
Залітаю в новий сейл на Legion — Yield BasisВсім привіт! Думаю ви замітили, що потрохи повертається мета сейлів: LORD - 2.5x, XPL - 20x, ZKC - 5x, HANA 2-7x, недавній сейл FF зараз x3 по премаркету. Звісно був і BTR, але він був раніше і це єдиний мінусовий сейл за останній час. Тому буду пробувати залітати в нові сейли на різних платформах, перший буде сейл YieldBasis на LEGION в колабі з KRAKEN. Сам проектік представляє з себе DeFi платформу від фаундера Curve.❗️Для участі нам потрібно зареєструватись на Legion — ТИК, і пройти там KYC, я сьогодні пройшов за 10 хвилин. Потім заходимо у вкладку Score і конектимо твіттер ваш прокачаний, всі кошелі які у вас є з хорошою активністю і ваш GitHub, для чого цей Score розповім далі.⚫️Деталі по сейлу:🔵 збирають $5M по $200М FDV, з них 20% тобто 1M$ піде для людий з прокачаним Score, інші 4M$ на FCFS. 🔵 розлок 100% на ТГЕ, одразу в жовтні🔵 ліміт на юзера до 10к$⌨️Взяти участь можна буде двома способами:1. 29 вересня треба буде поповнити рахунок і запросити алоку, і потім вже дивитись, я буду запрашувати пару тисяч $, скор в районі 700 в мене вийшов, вроді і непогано, а вроді я і лох напроти других, ви тоже пробуйте.2. FCFS 1 жовтня, тут всьо просто, хто перший того і тапки, тут думаю буде важко залетіти, але тоже буду пробувати.👉Реєстрація на Legion — ТИЦЦ—Виглядає ніби як гарант ікси ніби, перша колаба легіона і кракена, мають намалювати, особливо з нинішнім ринком, тому 100% буду залітати, ви думайте самі і не порушуйте РМ. Всім профіту!
Походу Arkham 2.0 і Aveo 2.0 пацани. ASTER роздасть 650M$!!!💵Це я зараз про AsterDex, по якому в мене досі фомо, так як хотів купити його по 0.25$, зараз дай Бог 2$, 8х) Зараз капа токена 3.4МЛРД, а FDV 16.4 ярда, вони хочуть роздати дроп на 4% від повного саплаю, тобто 650M$, а дедлайн прокруту 6 жовтня 3:00, це дуже дофіга, щоб ви понімали Arkham роздав десь ~45-50M на перший дроп і в всіх було 4-20х до вкладень.👉Звісно є і два мінуси, які я тут бачу: 1 - великий шил, об'єм на астері перебив навіть хайперліквід і досягнув 15 ярдів в день. Другий мінус - не дивлячись на те, що це здається фаст тємкою, дроп можуть роздати коли завгодно, а до того часу токен може укататись.Не дивлячись на це буду плотно відкручувати і хеджити з Arkham(вам також раджу, разом лутнете 500$ від мене — ПОСТ) і з Lighter де 0 комса, вийдуть затрати лише на комісію. Буду відкручувати на фьючах.🔵Лінк на Arkham — ТИК🔵Лінк на Lighter — ТИК(ще 21 інвайт, розбирайте)⌨️Як крутити Aster:1. Реєструємось за посиланням — ТИК(отримуєте знижку на комсу)2. Підключаємо кошель3. Депаємо4. І починаємо крутити оборот, хеджуючи або торгуючи в плюс, інакше будуть великі трати, не залазьте в лудку, братва.5. Заходимо в вкладку Rewards і дивитись ваші поінтиТакож можна купити $ASTER на спот, що дасть знижку 5% на комсу, що при великому вольюмі буде дуже добре чуствуватись⚫️За що рахує поінти: торговий об'єм, час тримання пози, за профіт і убиток + за рефку.⏰Дедлайн: 6 жовтня 3:00, дуже мало часу, поспішіть—Не дивлячись на великий шил, думаю через пару днів хайп трохи впаде і ми залутаємо файну капусту з цього дропчика, як би там не було 650M$ на дроп це прям овердохуя. Всім профіту, якщо є якійсь питання задавайте в коментах!
Розкидав нагороди своїм рефералам в Arkham💵Думаю ви пам'ятаєте я постив про те що получив амбу від проекту Arkham, декілька людей вже прокрутили в минулому місяці і проект все виплатив мені, ну а я відповідно виплатив вам.Ну і так як я все перевірив і проект все виплатив, хоча було багато скептиків в коментах, то з цього місяця можна воркати вже наповну, сам планую загнати 3+ акка, на скільки хватить часу вже побачу)⌨️Нагадаю вам за всі умови від мене:🔵 користувачі, які зареєструються за моїм посиланням отримають до 30% знижки на комсу(10% після 1M, 20% після 2.5M, 30% після 5M)🔵 нові юзери, які зареєструються за посиланням отримають 200$ ребейта на комсу на комсу і 20$ бонусу за реєстрацію🔵 за кожних 3M$ оборота вами, я буду отримувати 1000$, з яких 500$(тобто половину) буду бекати вам назад. Якшо плануєте робити багато аккаунтів або багато оборота, можемо домовитись на окремі умови, більш вигідні)🤓Математика та важлива фіча: в нас єтака штука як знижка 25% на комсу за купівлю $ARKM, її ви можете ввімкнути ТУТ і не забудьте купити монетки $ARKM на спот. І разом з знижкою яку ви отримаєте реєструючись по моїй рефці це буде до 55% знижки на комсу + 200$ ребейта на комсу. З цими всіми знижками затрати вийдуть максимально мінімальні, в районі 800-1000$+ на 3М, але в кожного по різному звісно, якщо брати ще +бек 500$ від мене, то виходить 300-500 трати на 5500 поінтів і якщо взяти, наприклад, що дроп буде як за перший сезон 1:1, то по нинішній ціні $ARKM(0,65$) це виходить 3600$, тобто рр ~1:9, знову ж таки дивлячись які в кого вийдуть затрати та який буде дроп(але по інфі, яка в мене є він буде не гірше минулого))))))⚫️Краще робити все ж нові аккаунти на людей, яких ви знаєте, щоб потім перепройти повторну перевірку якщо вона буде. Також ви можете крутити не тільки 3 ляма на акк, а і 6М, за шо я вам бекну 1000, і 10М, та і всі 20М. До речі хто не знав після 10 мільйонів комси немає(це написано ТУТ), а от поінти рахує по 300 поінтів за кожних 100к оборота, це дуже вигідно.
📝Повноцінний план для вас:1. Реєструємо аккаунт за моїм посиланням амбасадора2. Проходите КУС якісно, або на себе, або на людей яких знаєте. Що я маю на увазі під якісно? Це те що ви маєте все чітко вказати, і адрес прописки, і місце проживання, прям все все до деталей, щоб в разі чого ви легко могли повторно підтвердити свій аккаунт.3. Після проходження КУС депаєте, пишите мені @mugivara_crypto що все стартуєте і починаєте набивати оборот. Нікуди спішити не треба, головне набити його до 29-го вересня, так як на початку жовтня буде нагорода від мене. Також щоб зменьшити затрати можна хеджити з тим ще Lighter, де також 0-ва комса, і разом там зможете набивати поінти, ось посилання на Lighter4. Після того як набили весь оборот, який мали пишите знову мені скільки зробили оборота, підтверджуєте деякі дані які я вас попрошу і все, чекаєте свої винагороди 500$ за 3М оборота на початку жовтня
Короче, дуже гемна історія, з якої ми всі зможемо дуже файно заробити, якщо є якійсь питання, ідеї чи пропозиції пишіть, на все відповім, або можливо краще записати відос, як все правильно робити? Всім удачі, своїми результатами буду ділитись в каналі(як тільки кус пройдеться)