Вирішив написати вам оновлений гайдік по OKX BoostЯкщо ви ще не крутите ОКХ або хочете зробити новий прокрут, ось вам міні-гайд, багато і так в курсі але якщо комусь поможу буде добреЯк я кручу:Перед прокрутом завжди чекаю цей парсер і дивлюсь які монети зараз дають BoostЗараз базовий коф в токенах 0.85, якщо бонус 1.5х то наприклад $6275 × 0,85 × 1,5 = $8000 оборотуЗазвичай щоб не паритись кручу токени які дають 1.5хОб'єм найвигідніше крутити біля 800$ середнього, так ви точно пройдете під критерії у всіх дропах і буде найоптимальніший профіт до затратОбов'язково крутіть 1 раз на 10 днів, не крутіть кожен день як бінанс альфу, бо це велика помилка і так затрати набагато більшіТакож завжди чекайте розділ X Кампанії, буває, що можна з низькими затратами накрутити об'єму або навіть заробити, час від часу перевіряйте цю вкладкуПо ситуації на зараз, завтра буде клейм $RTX, має відбити вже 50-70% затрат, та також на контракті досі лежать безліч токенів $ROBO на норм суму і вони чогось досі тянуть з лаунчем, але думаю що він теж вийде+ По моїй рефці бекаю 40% затрат, 20% автоматом і за 20% пишіть мені в лс одразу повертаю (комса на окх зразу нараховується), з таким беком на середній об'єм у 800$ іде тількиРефку можна змінити на мою і отримувати знижку, якщо до цього крутили з меншою або взагалі без, просто видаліть на телефоні ОКХ, знову скачайте увійдіть в той же гаманець і по силці приєднайтеся до OKX Boost, так будете крутити із рефкою
Медвежка нікого не щадить...Хочу написати невеличкий пост, про те, що роблю зараз і які плани на майбутнє, зараз я в тільтіПеред Новим роком в мене банк був на хаях, десь 4к$, зараз мб 2к лишилось і то чверть в якихось нфт і тдЯк таке сталось?Просто я даун, начеб то на фючах багато і не злив, а просто на якійсь фігні тупо, там десь 20$, там 50 і грошей нема, до прикладу з останнього просто заходив в спреди, не зробивши свого ресерчу і ловив - За останні 2 тижня злив мб баксів 200-300 на таких мувах і не круто взагалі, з початку року банк тільки в - ідеЗ чого в останнє ріл виходило заробити це чисто з тг каналів і тд, що приносить заробіток на пасивіЗрозумів для себе, що в дорослому віці не буду займатись криптою в плані спекуляцій і тд, типу бути криптаном, бо на гарний дохід 20-100к в місяць в перспективі виходять одиниці і заробляти з кожним роком все складніше і складніше, мені скоро 15 а я за 2 роки в крипті заробив по факту дирку від бубліка, і в мене знайомі які на стройці ебашать на канікулах і то більше маютьЩо зараз хочу для себе зробити - це вийти на якийсь стабільний заробіток в умовну 1000$ на місяць, як я це планую зробити:- пробую зараз себе в ірл в ніші перепродажу техніки з закордону в укр, на цьому планую робити якісь 300-500$/місяць- розвивати тг канали, хочу цей канал зробити більш особистим, але щось ніяк не виходить, створив зараз тікток буду пробувати звідти заливати якісний трафік- в крипті робити онлі якість лоу ризик активності, типу стейкінгів, темок типу окх + бінанс альфа, бо з того шо я бачу всі в ітозі загинаються і толку від "жб лудки" і тд немаДо 18 років хочу мати якийсь капітал з яким потім можна буде працювати, в крипті по факту більше заробляють не жб фліпери і тд, а власники бірж, софтів, тг каналів і тдПросто трохи моїх думок, буду дуже вдячний за актив якщо дочитали, дякую, буду радий почуту також і вашу історію в коментах🤝
😎Підсумки за 2025 рікОсь і закінчився цей цікавий дуже рік, багато було класних моментів в мене в реал лайф і також в крипті дізнався багато чого, отримав багато досвіду• По фінансам все не так топово, ціль, яку я собі ставив трохи недовиконав, за рік чистими зараз в мене лишилась десь та сума, як коштує машина на фото, але цей рік я починав із депом у 50$ і брав в друга бабки в борг, щоб загнати в TS $VANA (0 проходка), потім мені тіп в чаті рдені подарував 300 баксів і почало щось виходити, тому я вважаю що хоча б щось в мене та і вийшло• По медійці взагалі ціль не виконав, 800 підписників за рік тільки додалось, тому над цим треба працюватиВ цьому році я багато лінився, наприклад на тій же ндашці, де можна було винести дууже багато, а я виніс мало• З найбільших профітів можна відмітити фліпи бітка та бінанс альфу, на бітку вийшло десь 2.5к і на альфі ще 1-1.5к Також в цьому році познайомився з деякими смартовими тіпами, потрапив в смартове дао Ваньки та і в принципі зрозумів, що мені далі потрібно робити щоб досягти успіху• На 2026 ставлю собі цілі і маю їх виконати.🎄Всіх із Новим Роком, всіх обняв