Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Ростіка
Додано 14 лип 2024

Канал Ростіка

@crypto_rostik
Кількість підписників: 119 621
Фото: 2,420
Відео: 150
Посилання: 834
Опис:
просто блог 20-річного про заробіток, криптовалюту і життя Реклама: @reklama_rdeni Власник: @rostikdeni
Джерело

Канал Ростіка | Пару днів назад говорив з кентом, який був в крипті 5 років і пішов не...

Логотип телеграм спільноти - Канал Ростіка Канал Ростіка @crypto_rostik
46 800 Охват/переглядів 2026-05-23 19:33 Повідомлення №3280
Пару днів назад говорив з кентом, який був в крипті 5 років і пішов неї робити свій АІ стартап Він закинув мені таку думку, яка заставила мене задуматися:"Вікно можливостей для нас по чуть чуть закривається, в нас з тобою лишається не так багато часу шоб заробити свій капітал", і подібну фразу чув ше від декількох знайомихКожне покоління має своє вікно можливостей: інтернет в 2000х, ютуб в 2015-2020, крипта в 2017-2021, тік ток органіка і тд Часи коли проявивши смикалку можна було зробити "лайфченж"Чого "зазор" всього 5-10 років?1. Через АІ знання обезцінюються, раніше можна було просто багато знати і заробляти на тому, зараз АІ компенсує цю штуку тому високий IQ не завжди перевагаКоротше зараз швидкість і вміння підлаштовуватися важливіше за геніальність2. AI вже робить і далі буде робити роботу в інтернеті дешевою, контенту буде ставати безкінечно, відповідно те чого мало буде цінуватись ше більше: біткоін, земля, бренд, оточення. Треба встигнути накопичити2. Посилюється нерівність між бідняками і багатими, АІшка стала тим інструментом для багатих який ще сильніше збільшить їх відрив. Корпорації, компанії будуть далі багатіти, і нам простим роботягам мало шо залишиться3. Швидкість змін. Якшо колись ти міг піти вивчитись на якусь професію і все життя працювати по ній то зараз ти можеш вивчити якусь спеціальність і вже через рік вона може стати неактуальноюШо робити нам?Якшо коротко— вивчати АІ і старатися його використовувати в своїй роботі— будувати особистий бренд і звязки, це пздц як важливо в будь якій ніші в сучасному світі— попасти в сильне оточення, яке теж розуміє все описане вищеОсобисто для мене ця його фраза була таким міні-інсайдом, і бажано прожити зараз так шоб через 10 років не казати "блять, проїбав момєнт"Погоджуєтесь з думкою яку видав друг? 🤔