Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Ростіка
Додано 14 лип 2024

Канал Ростіка

@crypto_rostik
Кількість підписників: 119 621
Фото: 2,420
Відео: 150
Посилання: 834
Опис:
просто блог 20-річного про заробіток, криптовалюту і життя Реклама: @reklama_rdeni Власник: @rostikdeni

👥 Кількість підписників

119 621
Середній/День:: -96
Середній/Тиждень:: -269
Середній/Місяць:: -1992

👁️ Середній перегляд на повідомлення

42 210
Середній/День:: 65,800
Середній/Тиждень:: 36,029
ERR: 35.29%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.1

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-03-10
Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 13,700 26-06-17 17:37
Чого я вибрав зараз нудне життя?Встав 8 ранку, почистив зуби, зробив зарядку, сів за роботу, попрацював, пообідав, попрацював, повечеряв, пограв кс з хлопцями, пішов спати. Далі по колуЗгадую 2020-2021 рік, коли робив нові відео на ютуб кожен тиждень, тоді я свідомо вибрав нудне життя в себе в селі просто закрившись в кімнаті і 24/7 обдумаючи і знімаючи відеоСвідомо вибрав відмовитись від компанії кентів з якими кожних вихідних бухалиБратан, не тільки вихідні, причин бухати в нас було дуже багато: хтось получив права? святкуємо! іменини в когось з компанії? святкуємо! день цемента? похуй святкуємо! 😁Тоді цей вибір повністю змінив моє життя, якісь там 2 роки коли я повністю був сфокусований на одній справі стали фундаментомЯ не заробив тоді на порша за ці 2 роки, але збудував фундамент який в майбутньому дозволив мені це зробити, якби думав про результат тут і зараз то швидше за все став би українським меллстроєм)Хто б шо не писав, до недавна я сприймав це все як дефолт, як базу, ніби так і мало бути, але зрозумів шо ніхуя подібного, такий шлях був пророблений не для того шоб його обезцінювати, я собою піздєц як горжусь і досі захоплююсь тою самовіддачею яка тоді в мене булаІ зараз, вже в 2026 знову свідомо вибираю таке ж нудне життя, вже з іншими цілями, з іншим масштабом і головне іншими можливостями, але зі схожою ситуацією - рутина і дистанція. Тільки замість ютубу зараз свій проект, але і ютуб скоро повернетьсяВ час швидкого дофаміну, легких грошей кругом і тотального блядства в соц мережах тримати фокус на своїй справі, рутинно робити одну і ту саму роботу кожного дня і при цьому не завжди бачити результат одразу - нереально важкоТі хто зможе - будуть винагороджені на дистанції
👁 29,600 26-06-10 15:36
4 основні проблеми які є в 95% пацанівЯ доволі часто спілкуюсь з молодими пацанами приблизно мого віку і у всіх одні і ті самі проблеми:1. Перша - розфокус. Сьогодні ти арбітражник, завтра кріптан, післязавтра блогерПочав займатися американським ютубом, за місяць нема результату, всьо значить не моє, бачив десь там знайомий заробив на трейдингу, значить буду ставати трейдером, починаєш трейдити і знов не то. І так безкінечно, як ота білка в колесі2. Друга проблема - оточення, точніше його відсутність. Недавно ми робили опитування аудиторії, і 90% сказали шо в них безініціантивне оточенняТобто в тебе є якась ідея, але тупо нема з ким нею поділитись бо ти єдиний серед знайомих хто взагалі замислюється про шось більше. Кенти або пють пиво або грають ігри і коли ти кажеш їм шо в тебе є така ідея чуєш шось типу: “братан та не їби собі мозги, пішли катку”3. Третя проблема - це відсутність досвіду, його просто нема де його взятиІнфи в інтернеті насправді безкінечно, але це не вирішує проблему тому шо через АІшку якість тої інфи стала просто пиздець, всюда АІшна водяна інфа. Тому в наш час ше більше цінується досвід інших людей, які вже проходили якийсь шлях4. І четверта остання проблема, яка час від часу є в тому числі і в мене - відкладати на потімКожен день думати "от завтра почну", завтра ти думаєш так само, після завтра так само і так далі, проблема в тому шо навколо нема оточення яке б трохи давала тобі підсрачника, і рухало вперед
👁 33,900 26-06-04 16:00
Головна проблема нашого поколінняЯк було раніше? Коли в мене зявився ноутбук (2017) і я починав свій шлях в інтернеті ситуація була така: Способів як заробляти в інтернеті і загалом інформації про те як це робити було не так багато, або ти дизайнер, або робиш сайт або займаєшся дропшипінгом, і розказували про це декілька чуваків на ютубіЗараз же інфи в інтернеті занадто багато, на кожному кроці нові люди, нові способи заробітку, черговий пост в тредсі про те як хтось заробив на трейдингу 10.000$ за день, потім на арбітражі, потім на ютубі, потім на аішці і пішло поїхалоМолоді пацани дивляться на це все і просто не розуміють за шо їм братися, а якщо і беруться то закидають через 1-2 невдалі спробиПопробував заробляти на арбітражі, не вийшло з першого разу? Значить не моє, йду шукати даліПобачив шо знайомий почав заробляти на американському ютубі, йду теж попробую, потім виявляється шо там для результату треба хоча б пів року викладати відоси, занадто довго і нудно, йду пошукаю щеІ це безкінечний процес, ви просто не уявляєте яка це єбанута проблема в нашого покоління. Зараз молоді пацани просто не вміють концентрувати увагуНа скріні зверху один з тисячів подібних прикладівЧесно признавайтесь, було? Будем виправляти, в самого подібна штука була і навіть зараз частково є
👁 32,200 26-06-03 17:57
Думка, яка допомагає мені робити те чого боюсьОстаннім часом я почав цікавитись космосом, всесвітом, історією створення цього всього і тд., не знаю як, просто після якогось одного відео стало дуже цікавоМільярди років, мільярди кілометрів від зірки до зірки, безкінечний всесвітЯ почав задумуватися про те шо наші життя 70-80 років це навіть не маленька мілісекундна вспишка в історіїЧерез 100 років нікого з тих кого ви знаєте і любите вже не буде, ну і вас самих, а через 1000 ніхто нас не згадає, ким би ми не булиЦя думка мені часто допомагає мені прийняти якесь рішення, або зробити те чого боюсь, бо чи не похуй?Наприклад свою медійну карєру я починав з пранків в інстаграмі ахах, тоді мені було дууже страшно, але я робив, робив бо розумів шо Потім коли знімав перші відео на ютуб, я боявся думки інших, але просто закривав очі і робив, бо чи буде мати значення навіть якщо я зашкварюсь коли мені буде 80? Та пахую мені буде, більшіть з тих хейтерів вже помре до того часуВідкладати на потім це найгірша моя звичка, і тільки страх прожити нудне, стандартне життя і не зробити нічого масштабного і цікавого мене мотивуєТому час від часу задаю собі питання: якби хтось перейняв мій стиль життя, чи поставив я б на його успіх? В кожного свої цілі, свої бажання, і я не хочу нічого нікому навязувати, хтось мріє про просте життя в селі, хтось хоче літати в космос, хтось заробляти мільярдиАле моя позиція така: краще в молодості багато разів спробувати і проєбатися ніж не спробувати ні разу і шкодувати в старостіТому не бійтеся починати щось через думку інших і свої загони, пробуйте, помиляйтесь, багато пробуйте, багато помиляйтесь, знайомтесь з новими крутими людьми, шліть нахуй поганих людей, живіть крч;)Ліпи реакцію якшо цікаві подібні пости з думками від мене ❤️
👁 35,700 26-05-26 19:14
Як збільшити ймовірність прожити життя своєї мрії Сьогодні бачився з підписником, якому 18 років і він вже 8 років займається програмуванням, з 10 років тіп єбашить, працював вже в багатьох проектах і зараз білдить свій стартап, який вже показує певні успіхиМи з ним йшли і десь годину говорили про те шо відрізняє успішних людей від неуспішних, він розказав свою історію, шо в свій час змотивувало його почати, і ця розмова надихнула мене на цей постЯ багато часу проводжу з людьми які досягли норм результатів в своїх сферах і вивів для себе одну закономірність яка їх всіх обєднуєВони чітко розуміли куда вони йдуть і для чогоДуже рідко люди досягають успіху просто тому шо "повезло", хоча збоку може здаватися саме такЄ 2 варіанти як може піти твоє життя:1. Знизу вверх - пливеш по течії, де народився там і пригодився. Живеш виходячи зі своїх вихідних даних, народився в селі значить і прожив все життя в селі, батя на заводі і ти йдеш на завод, кент пішов в скам офіс і ти пішов в скам офіс2. Зверху вниз - спочатку формуєш те життя яке хочеш прожити, без якихось обмежень в голові, і вже потім вибудовуєш стратегію під це життяВідмова від другого варіанту рано чи пізно приводить до деградаціїЧасто мені в дірект прилітають повідомлення по типу: "ростік поможи заробити", "ростік дай тємку мені треба гроші", "ростік позич бабки скоро віддам"Ці люди не розуміють шо ніхто не проживе їхнє життя за них, ніхто не врятує і ніхто не допоможе бо всім похуй, абсолютно повна відповідальність лежить тільки на тобіАле по досвіду знаю, зрозуміти шо хочеш і куди йти в молодому віці дуже тяжко, тому дам вам класну вправу:1. Випишіть 10 імен людей які старші за вас на 10-20 років і чиє життя ви б НЕ хотіли прожити2. Випишіть 10 імен людей які старші за вас на 10-20 років і чиє життя вам подобається3. Знайдіть закономірності, шо обєднує людей з першого пункту і шо обєднує людей з другого, які рішення їх привели в те життя, які звички їх привели в те життя4. Виберіть одну маленьку дію яку можна почати робити вже сьогодніЦе може бути зміна оточення, постановка цілі на рік і розкладання її на місяці, відмова від шкідливих звичок, вивчення нового навику який ви вже давно відкладалиВсе починається з одного маленького крокуЯкшо вам цікаві подібні пости накидайте реакції, бо думок ше багато, якими можу поділитися 🤝
👁 46,800 26-05-23 19:33
Пару днів назад говорив з кентом, який був в крипті 5 років і пішов неї робити свій АІ стартап Він закинув мені таку думку, яка заставила мене задуматися:"Вікно можливостей для нас по чуть чуть закривається, в нас з тобою лишається не так багато часу шоб заробити свій капітал", і подібну фразу чув ше від декількох знайомихКожне покоління має своє вікно можливостей: інтернет в 2000х, ютуб в 2015-2020, крипта в 2017-2021, тік ток органіка і тд Часи коли проявивши смикалку можна було зробити "лайфченж"Чого "зазор" всього 5-10 років?1. Через АІ знання обезцінюються, раніше можна було просто багато знати і заробляти на тому, зараз АІ компенсує цю штуку тому високий IQ не завжди перевагаКоротше зараз швидкість і вміння підлаштовуватися важливіше за геніальність2. AI вже робить і далі буде робити роботу в інтернеті дешевою, контенту буде ставати безкінечно, відповідно те чого мало буде цінуватись ше більше: біткоін, земля, бренд, оточення. Треба встигнути накопичити2. Посилюється нерівність між бідняками і багатими, АІшка стала тим інструментом для багатих який ще сильніше збільшить їх відрив. Корпорації, компанії будуть далі багатіти, і нам простим роботягам мало шо залишиться3. Швидкість змін. Якшо колись ти міг піти вивчитись на якусь професію і все життя працювати по ній то зараз ти можеш вивчити якусь спеціальність і вже через рік вона може стати неактуальноюШо робити нам?Якшо коротко— вивчати АІ і старатися його використовувати в своїй роботі— будувати особистий бренд і звязки, це пздц як важливо в будь якій ніші в сучасному світі— попасти в сильне оточення, яке теж розуміє все описане вищеОсобисто для мене ця його фраза була таким міні-інсайдом, і бажано прожити зараз так шоб через 10 років не казати "блять, проїбав момєнт"Погоджуєтесь з думкою яку видав друг? 🤔
👁 35,200 26-05-20 09:42
Всі лівають з крипти?За останні три дні говорив з трьома знайомими, з якими колись познайомились через криптуІ всі вони, всі до одного зараз перейшли з крипти в інші напрямкиОдин білдить свій АІ стартап, інший пішов в трафік, ще один веде твітер про АІА є ще один знайомий, крипто інфл який вів твітер і ютуб на зарубіжну аудиторію, він до речі поляк який знає українську і ми з ним в Дубаї познайомилисьТак от, пише він мені недавно шо йде з крипти в гемблу, буде стрімити казік і лутати нормальні бабки 😊Вчора теж був на крипто конфі від ОКХ в Варшаві, і навіть там говорили багато не так про крипту як про інші напрямкиЯкий з цього можна зробити висновок?Йти в крипту на даному етапі без досвіду і бабок сенсу 0, якшо навіть досвідчені криптани які в ринку роки бачать більше перспективи в інших напрямкахХоча все ще багато знайомих залишились в крипті, але тільки ті яким зароблені раніше гроші дозволяють зараз крутитисьСподіваюсь колись ринок оживе і ми хоча б трохи відчуємо вайб який був в 2021-2024 роках, але на 100% впевнений шо так легко в крипті як колись вже не буде ніколи
👁 38,800 26-05-07 19:07
Лудка і моє ставлення до неї 🎰Моя історія з цим тягнеться ще з дитинства, я ставив ставки ще в 11 років, прям плотно тоді цим займався, мав купу каналів з прогнозами, шукав "лазейки" як на цьому заробити, стратегії, закономірності, експреси, і тд.Зараз же абсолютно повністю розумію як працює будь яке казино, розумію що казино і ставки можна розцінювати тільки як розвагу, заробляти на казино можна тільки рекламуючи його або арбітражити, думаю ви теж всі це прекрасно розумієтеТому завжди стараюсь ставити стільки скільки не шкода програти, скільки я готовий виділити на розвагу, наприклад вчора з кентом ставив 300$ на перемогу ПСЖ проти Баварії (коф 5), збирались з пацанами і дивились, було цікаво, тільки суки пропустили на останній хвилині ;)АЛЕ навіть в мене бувають моменти коли я можу загратись, поставити більше ніж готовий програти і це погано впливає на мене не в плані грошей, бо там плюс там мінус, сильно не вирішує. Найгірше це те шо лудка дає ЛЕГКИЙ ДОФАМІН який потім дуже важко гасити + відчуття програшу і бажання відігратисьВ мене був період коли я майже кожен день ставив на матчі кс го і дивився ці матчі, вроді невеличкі для мене суми, по 100-200$, і навіть вигравав шось там, але проблема була в іншомуЯ витрачав купа часу в день на це, замість того шоб робити шось корисне, прям відчув як все інше мені різно перестало бути цікавим, працювати, жити життя, йти гуляти з друзями, всьо хуйня, дофамін на пікуТому зараз з лудкою моя історія така: якщо ми говоримо про казино то онлайн я взагалі перестав грати, не прикольно, і циферки на екрані легше програти, тільки офлайн і тільки з кентами раз в 2-3 місяці коли є вайб можемо піти і якусь рулеточку покрутити, але знову ж таки тільки на те що не обідно програти, for funЯкщо вам буде цікаво розкажу історії зі свого життя як знайомі програвали всі свої гроші, і скільки казино пропонували мені за рекламу (дохуя) 💰
👁 37,300 26-05-05 17:44
Як поживає комюніті? 🥰Ви памятаєте шо місяці три тому я запустив своє детіще - FOCUS, яка там зараз ситуація? Загалом там все добре: робимо стріми (по Аішці, біохакінгу і тд), пости, статті, зробили аі апку для витрат, проводимо різні турніри, по кс2, по покеру, зустрічі в чатах по містах, от недавно на більярд ходили з пацикамиЯ вирішив трохи змінити підхід до самого контенту і додати більше реального досвіду людей, бо в час коли є АІшка абсолютно вся інфа вже є в інтернеті, чужий досвід зараз цінується набагато більшеТому почали робити розбори реальних кейсів учасників, як вони почали заробляти в своїх нішах, до прикладу цього місяця будуть розбори кейсів по створенню сітки тг каналів, заробітку на ончейні, на р2р і на вайбкодингуА далі плануємо робити все більше такого контенту з реальним досвідом, не тільки по заробітку але й по якихось простих життєвих кейсах по типу харчування, дисципліни і тдЯ вважаю шо продукт вже в рази кращий ніж був на початку, але все ще далеко не ідеальний, думаю то питання часуА найголовніше це те шо я нарешті почав кайфувати від процесу після того як визначився з напрямком, бо до того чесно, був сплошний стрес через невизначеність ps - на даний момент вхід туди закритий
👁 35,200 26-03-07 19:23
Чи може штучний інтелект привести до світової кризи? (довгий пост) Пару днів назад попалась мені в твітері одна стаття про АІ і його можливий вплив в майбутньому на світову економіку і професії, 3 години потім з кентом обговорювалиВ чому суть? 👀Стаття доволі велика, але якшо коротко: ми йдемо до моменту коли корпораціям більше не треба буде наймати тисячі людей або будувати нові офіси для масштабування. Вже є не мало прикладів мільярдних компаній з 10 працівниками (Midjourney мав 11 працівників в 2022 коли вони вже заробляли десятки мільйонів)Ну і шо з того? А далі йде ціла цепочка подій, там в статті розписано все детально, з важкими термінами, які я сам не повністю розумію, але давайте постараюсь пояснити:Етап 1: АІшка стає дуже розумною, великі компанії бачать шо один блядський бот за 100$ робить роботу краще і швидше за цілий відділ юристів, бухгалтерів чи айтішників, з тисячі людей залишають 5-10 найкращих для контролю, решту звільняютьЕтап 2: Компанії економлять мільярди на зарплатах але замість того, шоб вкладати їх в нових працівників вони купляють ше більше відеокарт і софту. АІшні компанії ростуть, ринок роздувається ше більше, але в людей грошей більше не стаєЕтап 3: А далі всьо, криза споживання. Офісніки - це люди які купляють одяг, ходять в рестіки, літають на відпочинки, роблять ремонти. АІшці цього всього не треба і коли в мільйонів людей зникне робота і стабільний дохід тоді не буде кому куплятиІ фіналочка: економіці пізда, бо вона не може існувати без людей які постійно шось купляють. І якшо AI забирає роботу відповідно він забирає і покупцівЯк це стосується нас? 👀Для нас це може означати одне: старий світ, де можна просто добре вчитися і ходити на роботу за пару тис доларів потроху зникаєЧесно я не сильно розбираюсь в економіці, але знаю шо ця стаття (оригінал) навелу великого шуму в кругах фінансистів і тдМожливо в деяких моментах статті щось перебільшено, але знаєте ше 10 років тому я ахуєвав шо можна прифотошопити собі на фотку купа голих бабів, а зараз АІшка робить відео які вже майже не відрізнити від реальності за 1 хвилинуЯкшо вам цікава ця тема, можу зробити пост чи якусь міні статтю з розбором професій які не помруть в майбутньому через АІ 🫡