Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Ростіка
Додано 14 лип 2024

Канал Ростіка

@crypto_rostik
Кількість підписників: 119 621
Фото: 2,420
Відео: 150
Посилання: 834
Опис:
просто блог 20-річного про заробіток, криптовалюту і життя Реклама: @reklama_rdeni Власник: @rostikdeni
Джерело

Канал Ростіка | Про хейт RDeni Декілька разів знайомі перекидали мені пости різних чув...

Логотип телеграм спільноти - Канал Ростіка Канал Ростіка @crypto_rostik
40 500 Охват/переглядів 2026-03-06 16:41 Повідомлення №3133
Про хейт RDeni Декілька разів знайомі перекидали мені пости різних чуваків, які відзивались про мене в поганому ключі - по типу "інфоциган", "скамер"Давайте розберемо. В нашій культурі давно сформувалось дуже просте уявлення: якшо хтось шось продає в інтернеті = інфоциган, незалежно від співвідношення: ціна/якістьТому впринципі я розумію чому запуск комюніті у деяких людей викликав таку реакцію, тригерМожливо десь на старті я погано подав саму суть комюніті (деякі взагалі досі думають шо це пріватка по крипті 😁) або переборщив з постами (циган), окей, ставлюсь до цього як до досвідуАле від своєї позиції не відмовляюсь, сама ідея комюніті дуже сильна: міні-курси по різних напрямках, матеріали, статті і PDF, чати по нішах, чати по містах для офлайн-оточення, можливість знайомитись, знаходити партнерів, клієнтів, працівників, обмінюватись досвідом і тдЯ можу передати свій досвід по ютуб, бізнесі на тг каналах, продажі реклами і медійціА в інших сферах ми будемо запрошувати людей з досвідом, моїх знайомих або експертів у своїх напрямках: AI, американський YouTube, дисципліна, геополітика і т.д.Наприклад цього тижня буде ефір з чуваком який робить бізнес в AI, він до речі зараз допомагає мені зробити свого AI-асистента. Після цього зробимо пару гайдів на цю тему, і потім повноцінний фрі курс для тих, кому ця це цікавоІ так буде з різними напрямками, роботи за кулісами робиться єбанута кількістьЩе раз повторю: я нікого не змушую кудись заходити, і ніяких нахуй мільйонів не обіцяю, хочу шоб туда заходили тільки ті, кому реально подобається сама ідея є потреба в цьому продукті, решта можуть просто пройти мимоА далі все дуже просто браття, якщо продукт не коштує своїх $20 на місяць - через пару місяців там просто не лишиться людейТому час все розставить на свої місця. Наступного тижня буде ще декілька постів по комюніті і закриття входуА всім хейтерам я щиро бажаю здоровʼя, удачі і успіху у своїй справі, цьомчик 💋