Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto Hub
Додано 14 лип 2024

Crypto Hub

@crypto_in_hub
Кількість підписників: 196
Фото: 941
Відео: 31
Посилання: 506
Опис:
Більше, ніж просто канал😌 Зв’язок зі мною: @Crypto_inHub

👥 Кількість підписників

196
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 98 24-11-21 18:55
🥳 Голова SEC Гарі Генслер йде у відставку 🥳SEC - це комісія по цінних паперах в США. Яка при Генслері перетворилася в найбільше шапіто у світі.Нагадаю, що вони зробили за останні декілька років:📍 1. Кошмарили крипто-ринок в СШАКілька років показово судилися з Ripple та намагалися довести, що їхня монета - це цінний папір.Якщо б в них це вийшло, кейс став би прецедентом для інших судів.Суд вони програли, але намагалися подати апеляцію. Через їхні дії з 2022 року крипто-індустрія почала масово відмовлятися від роботи із громадянами США, щоб не отримати проблем від SEC.📍 2. Маніпулювали ринком під час прийняття Біткоїн ETFЗгадайте, що відбувалося у січні 2024:- За день до офіційного оголошення вони злили результат, чим підняли ціну Біткоїна- Зранку назвали це фейком і сказали, що ETF прийнятий не буде. Чим задампили ціну- І вночі оголосили, що ETF прийнято. Але довгий час ніде про це на написали офіційно.Тож всім було очевидно, що вони тоді круто заробили на інсайдах, за що в США за таке надовго саджають за ґрати. А хто за цим слідкує?Правильно - SEC, та щось Гарі Генслер досі не вийшов сам на себе😁. 📍 3. Прогнулися під Байдена та в травні прийняли "сирий" ETF на Ефір, хоча до нього нічого не було готовоВ результаті ETF на Ефір ще місяць знаходились у сірому статусі, коли заявку одобрили, але не до кінця.Явно зробили це по "наказу зверху", щоб підтвердити "крипто-орієнтованість" адміністрації Байдена.Не вийшло. Цим клоунам ніхто не повірив.👉 Тож Трамп обіцяв звільнити Генслера, коли стане ПрезидентомГенслер не став цього чекати. І відходить від справ у день інаугурації Трампа.Щасливої дороги. Вітра в спину. Одним словом, для ринку це позитив, бо нарешті перестануть душити крипту.BingX 😍Crypto Hub🚀 | наш чат💸
👁 40 24-07-22 12:47
Дефляційна та інфляційна динаміка🗣 На зображенні ви можете побачити досить цікаве порівняння співвідношення ціни та ринкової капіталізації Notcoin, який має механізм дефляції, з альткоїном, який має механізм інфляції.🗣 Для розрахунку ринкової капіталізації використовується наступна формула:Market Cap =Token Price ×Total Circulating Supply🗣 Поточна ринкова капіталізація ринку криптовалют становить близько 2 трильйонів доларів. Незважаючи на це, багато альткойнів продовжують досягати нових мінімумів або консолідуватися біля них. Це пов’язано з постійною гіперінфляцією та випуском нових токенів, постійними розблокуваннями, які знижують ціну та збільшують кількість грошей, необхідних для зростання ринкової капіталізації.🗣 Ноткоін, однак, має дефляційну модель. Усі токени вже в обігу, нових емісій не буде. Це гарантує, що пропозиція не збільшиться, подібно до біткоіну. 90% усіх токенів Notcoin знаходяться в руках спільноти. Це означає, що влада і вплив рівномірно розподілені між учасниками екосистеми. Відсутність набуття прав, розблокувань і коштів виключає можливість маніпулювання поставками.🗣 За цей період було спалено 227 951 278 $NOT вартістю 3 692 810 $.Crypto Hub🚀 | наш чат💸
👁 69 24-07-19 10:30
👀 Що по дропу в PixelVerse?😶 Ну, як завжди намудрили, щоб ми пройшли «все тяжкие» і боти не пройшли. Я не встиг апнути 8 лвл тому що бот останні 3 дні лагав. Що впливало на дроп? Вивчаємо:🪂 Усі учасники Pixeltap та Dashboard з 19 липня о 00:00 UTC отримали дроп у вигляді унікальних NFT та монет $PIXFI ( поки що бот лежить і вам буде показуватись 0) Правила отримання NFT на Pixeltap:Рівень 1 - ЗвичайнийРівні 2-4 - НезвичайнийРівні 5-7 - РідкіснийРівні 8-9 - ЕпічнийРівень 10 - Легендарний Правила отримання NFT у дашборд:- Кількість ботів та їх сукупний рівень- Завершення квестів на демо-ігровому майданчику🔜 Ці перші NFT надаватимуть винагороду в екосистемі Pixelverse. NFT будуть доступні для клейму рівно через тиждень, 25 липня, о 12:00 UTC. (15:00 по Києву) Якщо користувач вирішить забрати свій дроп в перший день, він отримає лише 10% від свого дропу PIXFI, а 90%, що залишилися, залишаться у проекту. Щоб отримати весь дроп – потрібно буде холдити.Це зроблено для того, щоб позбутися ботів і запобігти удару по стакану ( щоб не укатати ціну в 0)Crypto Hub🚀 | наш чат💸