Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CRYPSAT 2.0
Додано 06 січ 2025

CRYPSAT 2.0

@crypsat44
Кількість підписників: 42
Фото: 932
Відео: 24
Посилання: 630
Опис:
You can view and join @crypsat44 right away.
Джерело

CRYPSAT 2.0 | мінімальна розблядовочка по воркічу, летс гоу ⌨️- LaunchPad BingX: пер...

Логотип телеграм спільноти - CRYPSAT CRYPSAT 2.0 @crypsat44
1 500 Охват/переглядів 2025-01-16 11:42 Повідомлення №998
мінімальна розблядовочка по воркічу, летс гоу ⌨️- LaunchPad BingX: період знімків вже закінчився, зараз треба зайти і підключити підписку, завтра вже буде лотерея і розподіл, тому чекайте результатів- Фарм в @earn: як я вже казав, заніс 600$ в $BUILD. Спочатку чекнувши пули Not i Ton вирішив, що це максимально смартово, але дізнавшись скільки насипали юзерам апки зробив висновок - пул повна шляпа. Все б нічого, але на білді вже малює -150$, що Woof точно не окупить- Сейл Solayer: починатись він буде сьогодні в 16:00, команда трохи навели суети, відновили проходження кусів і змінили ліміти. Профіт вже однозначно буде менший, якщо заходити, але в мене погане передчуття, я скіп- ByBit: заганяю не спіша по кілька акаунтів в різні промки, зараз захожу в Sonic, по ревардам виходить ~225$/ак. Ще сьогодні залістився $GPS, з яким також є токенсплеш, там виходить дуже жирно, в районі 400$, але місць дуже мало, 2166. Якщо потрібно розпишу ще окремий пост по ByBit, що зараз там можна воркати і тдще далі активно фармлю тон + трмнл в Terminal Station, роблю контент в соц мережі і живу життя:)а ще збираюсь крутити Blum, тільки пж не хуесосьте в коментах, в мене 23кк поінтів тому треба робити 2ий сезон 😏