Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CRYPSAT 2.0
Додано 06 січ 2025

CRYPSAT 2.0

@crypsat44
Кількість підписників: 42
Фото: 932
Відео: 24
Посилання: 630
Опис:
You can view and join @crypsat44 right away.

👥 Кількість підписників

42
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

CRYPSAT 2.0 2026-04-09
CRYPSAT 2025-07-09

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 687 26-02-19 11:17
флекс бабками чата gpt стало трендомза останній тиждень побачив десятки відео в тіктоці різних ребят, які висвічують дневні пнлки на мексі по пару к$ з текстом ʼʼРезультат фліпів за сьогодні, вся інфа в тгʼʼ. І головне тіпи не то щоб фотошопили якісно, а беруть в редактори чат джпт, який пнлку малює, а весь інший текст розмиває. І прикол в тому, що багато людей це хавають і в них в голові зразу думки, що тут настільки легкі бабки зараз льються, що на любу інфу будуть накидуватись як звірі. Потім побачать якийсь кол по справедливій, зависять ризик і рект тут як тут.до чого я веду, завжди фільтруйте інфу, яку ви бачите, і якщо ви бачите в когось зелену пнлку, не думайте що він зробить вас багатимбо я впевнений, хто в ніші давно і бачив такі відео - думає що якого хуя вони так виносять, а я навіть не знаю на чом. А хто не в ніші - запригує сюди і скоріш за все познайомиться з криптою ректом, через нехватку досвіду і черезмірну довіру до інфлазараз на ринку немає ндашок, тільки раз в тиждень якийсь спред, не робочі справедливі і золото з альтоюа от інфли, беріть приклад з мене, я бабками не флекшу, в мене їх нема 😄
👁 840 26-01-15 09:06
нда розлок на 800кк$ ~ поки не було особо шилу, але дайте пару днів - і він почнеться. А тепер трошки розблядовки по розлоку $ONDO 18.01 о 14:00 за Києвом на суму ~780кк$в ринок піде 1.94B $ONDO = $780M, що є >60% від мкапи 24% з цього йде в команду, після чого зазвичай тріщить стакан. Як мінімум останнім часом 90% розлоків проходять саме так.- якщо дивитись тогорічну ситуацію, де в ринок йшло стільки ж, укатки ДО розлоку не було, а перед самим днем Х була вибривка. З того року, звичайно, токен укатався в 3 рази, і чи повториться сценарій - залишається під питанняму мене в голові зараз 3 варіанта дій:• нажати червону кнопку і вийти за день до розлока об шортистів, так як за рік відпрацьовувати подібне набігло в рази більше людей;• взяти префом і підбирати лесенкой, а якщо не повезуть - закрити тіло за день і 18 числа вже фіксити всю позу;• почекати вибривки і на ній взяти позу, але тут не факт, що вона буде.у будь-якому випадку кожен вибере комфортний для себе план дій і обдумає все сам, але я поки описав картину, яку бачу заразінфу про розлоки можна самому трекати на дропстаб, токеноміст або ж cmc, але буває, що показує різні цифри
👁 1,160 25-10-16 16:42
камбек спредів або ж як зараз легко забирати по 100-200$ дейлі ☺️ще весною була плотна мета спредів декс/мекс, з яких можна було забирати по пару к$ в міс стабільно, потім пішли хвилями рк і з часом напрямок затих- останній тиждень я спостерігаю, що мета ПОВЕРТАЄТЬСЯ і знову періодично дають спреди по 5-20%, які рівняють за короткий проміжок часуєдиний нюанс - сайзи на мексі, це реально не приємно, середня поза 100-200$ 😭тепер гайд: 1. У вас повинні бути тулзи, як алерт бот, який парсить спреди, відкритий декс, та бажано кілька акаунтів мекса2. Коли ми отримуємо алерт, спочатку РЕСЕРЧИМ, дивимось чи відкриті депи/виводи на біржі, перевіряємо в ручну спред (лінійка на дексі або ж дедовським способом в калькуляторі) і тільки після того, як самі бачимо що все ворк, можна брати позу. (Ресерч зазвичай робиться на нових спаршених токенах, а на наступні алерти по цим токенам можна швидко просто набирати позу)3. Виводьте профіти, не накопичуйте великі суми на акаунтах, тому що шанс отримати рк все ще залишається4. Чекайте токени на BingX, монетки на яких дають на мексі 100-200$ сайзу, на бінгу дають 500$ • фрішні парсери: 1ий бот,2ий бот (багато фейка)мекси раджу регати по моєму посиланню, тому що скоро зроблю приємний підгон для своїх рефералів• Mexc - реєстрація • BingX - реєстраціяніби все розжував, але якщо якісь моменти залишаються незрозумілими - пишіть в коментах і я відповім або ж додам апдейт в постCRYPSAT
👁 1,400 25-01-28 16:45
Як ви думаєте, цей 14-річний школяр може купити собі цю М4 за 100.000$ ???А якщо я скажу вам і доведу, що він може і у нього ще залишилося лишніх 100к$? За якихось 3 місяці цей малий заробив 200.000$ на DCA та арбітражах. Ви скажете, що це звучить нереально, але я зараз все поясню.Майже всі гроші були зароблені на DCA. Я вже давно писав про це у своєму каналі, і ті, хто тоді мене почув, зараз уже мають солідні банки.— Я також не став винятком і, як багато інших, заробив на ту саму М4, але у мене з’явилася ідея, завдяки якій ви теж зможете зловити свій міні лайфчендж, якщо просто будете уважно слухати й правильно сприймати інформацію.— Я не хочу робити закриту приватку зі своїми DCA, парсером арбітражу тощо. Я зроблю все набагато простіше.Я створив свій платний щитпост, ціна якого всього 30$. У ньому я буду писати всі свої рухи, надавати вам повну інфу про DCA, арбітражі та розповідати, як на цьому заробити нормальну суму грошей. Вже домовився з одним секретним DAO про знижку 26% на оплату для вас, саме з цього DAO почалася моя історія в DCA, і зараз я там сиджу, заробляю на DCA й арбітражах, там є бот для DCA, парсер арбітражів та чудове ком'юніті, яке допоможе вам з будь яким питанням.> Посилання на щитпост – t.me/send?start=SBu_FF36YPbiM1MGNi// Ціна — 29.99$Там вже є повний відеогайд про DCA, де вказані всі нюанси й підводні камені. Вам знадобиться тільки досвід, щоб почати виносити хороші суми.І я впевнений, що зовсім скоро тут з'являться дуже потужні фомо-пости з профітів хлопців, які купили платний щитпост!
👁 1,500 25-01-16 11:42
мінімальна розблядовочка по воркічу, летс гоу ⌨️- LaunchPad BingX: період знімків вже закінчився, зараз треба зайти і підключити підписку, завтра вже буде лотерея і розподіл, тому чекайте результатів- Фарм в @earn: як я вже казав, заніс 600$ в $BUILD. Спочатку чекнувши пули Not i Ton вирішив, що це максимально смартово, але дізнавшись скільки насипали юзерам апки зробив висновок - пул повна шляпа. Все б нічого, але на білді вже малює -150$, що Woof точно не окупить- Сейл Solayer: починатись він буде сьогодні в 16:00, команда трохи навели суети, відновили проходження кусів і змінили ліміти. Профіт вже однозначно буде менший, якщо заходити, але в мене погане передчуття, я скіп- ByBit: заганяю не спіша по кілька акаунтів в різні промки, зараз захожу в Sonic, по ревардам виходить ~225$/ак. Ще сьогодні залістився $GPS, з яким також є токенсплеш, там виходить дуже жирно, в районі 400$, але місць дуже мало, 2166. Якщо потрібно розпишу ще окремий пост по ByBit, що зараз там можна воркати і тдще далі активно фармлю тон + трмнл в Terminal Station, роблю контент в соц мережі і живу життя:)а ще збираюсь крутити Blum, тільки пж не хуесосьте в коментах, в мене 23кк поінтів тому треба робити 2ий сезон 😏