👁 37
26-04-01 14:20
🫧 | 010426 #bbl_upd #hyeongjun 🐩— Хьонджун на баббл:🐩: Спиш?🐩: Ти мене заблокував/ла...🐩: Га, з ким ти мене плутаєш..🐩: Ти що, знайшов/ла когось нового..?🐩: Я не можу тобі писати🐩: Ти добре працюєш...🐩: Можеш мене розблокувати?🐩: Хоча ні, давай спочатку десь зустрінемось, та трохи поговоримо 🐩: За кого себе взагалі приймає цей новий хлопець🐩: Це ти так змінився/лась..?🐩: Хьонджун...🐩: Тобі той дурень подобається більше, ніж я?🐩: Той дурень ставиться до тебе краще, ніж я?🐩: Вибач мене, я буду кращим..🐩: Я куплю твоє улюблене в Haidilao🐩: Зустрінемось завтра..🐩: Ти і був/ла такою просто людиною?🐩: Ха...Це мене так стресує..🐩: Що ж, напишу тобі завтра, добраніч..🐩: Haidilao скасовано.🐩: Я рано прокинувся, попрацював, та повернувся🐩: Я старанно працюю, аби заробити грошей та купити тобі щось смачне🐩: І ти все ще мене ненавидиш?🐩: Ти жалкуєш, що зустрівся/лась зі мною?🐩: Ху-хе-хе (*схоже на 후회해 - жалкуєш)🐩: А, вибач, на телефон потрапила вода, це автоматично надрукувалось🐩: Вибач, ти так довго чекав/ла🐩: Що я хочу цим сказати, це..🐩: Підеш зі мною на EXchange?🐩: Ні, але я отримав запрошення на зйомки в 5-му сезоні EXchange🐩: З ким же, як не з тобою..🐩: Але є одна умова🐩: Якщо це буде у прямому ефірі, не кажи, що ми розлучились, бо я робив орфографічні помилки🐩: Тоді яка причина розлучення..?🐩: Насичене життя, різниця особистостей 🐩: Якщо це вийде в ефір, як мені жити🐩: Вибач 🐩: Вода знову на телефон потрапила🐩: І в мене є ще одне прохання...🐩: Можеш мені позичити трохи грошей?🐩: 2000 Вон🐩: Я закінчив роботу, та йду додому, але у мене немає грошей на карті..🐩: Ху-хе-хе 🐩: А, вибач🐩: Я упустив телефон, і повз проходив кіт🐩: Дякую, я бажаю тобі щастя, ти мені дуже подобаєшся, т/і🐩: Гавгавгавгавггав!!!!!!!!Арррррррррраррврсрврсррвоаовогавгавгавгав!!!!КрараооаоаоаррарарГавгавгаавГавгавоаовоагАвгавгавГагвгагвгагвав!!! Гавгавгавгавггав!!!Гавгагвавгаввв🐩: Вибач, знову вода потрапила на телефон🐩: Коли дощ йде, завжди таке трапляється 🐩: *знову гавкає (я вже не хочу це писати)*// @cravity_ua