Джерело
CORVUS Gunfighter | Що цікавго за два дні)▪️вчора відвідали тир CSA в Києві. Я тут був впе...
1 300 Охват/переглядів
2025-12-13 20:49
Повідомлення №1393
Що цікавго за два дні)▪️вчора відвідали тир CSA в Києві. Я тут був вперше. Дуже крута душевна локація, що стрімко розвивається. Прям потужний лайк.Доречі, тепер там є наші збройові чохли) поки що трохи зовсім, але з понеділка розширимо наявність!▪️сьогодні також вперше побував на стрільбищі Pitbull Academy. Якщо чесно і простими словами - я їбало завалив) це дуже потужно продуманий полігон. Прямо в захваті🔥Ну і на додачу, з приємного, прийняв участь в тренувальному матчі. Загалом було 45 учасників. Я стріляв з Глока 19 в серійному класі, де було 11 стрільців. Завдяки тому, що 10 інших накосячили більше, ніж я, вийшло так, що виграв 🤷♂️Хоча, по факту пістолет мені сьогодні влаштував тренування по усуненню затримок)▪️після заїхали познайомитись в КБВП (Київська база вогневої підготовки) - це CQB рай🔥 Пофану побігали, щось пошмаляли, по нарізали, отримали задоволення від місця і спілкування💪Хочеться додати, що я не стріляв в Києві з лютого 22 року. І, станом на сьогодні, я дуже приємно здивований, як розвивається стрілецька культура в столиці. Ці два дні в мене було враження, що ми в стрілецькому Лас Вегасі))